Odra Opole – ŁKS Łódź typy i kursy | 05.11.2021 ✔️

Ciekawy mecz czeka nas na pierwszoligowym froncie. Chcesz obstawiać Odra Opole – ŁKS Łódź? Typy już są gotowe!

Nasze prognozy przed meczem Odra Opole – ŁKS Łódź (5 listopada)

Zacznijmy zatem od pokazania trzech darmowych typów. Sprawdź czy na Odra Opole – ŁKS Łódź kursy nie uległy zmianie, a następnie przeczytaj zapowiedź i analizy.

Odra Opole - ŁKS Łódź typy

Obie drużyny mają nad czym myśleć. Która się odbuduje?

Zapowiedź meczu Odra – ŁKS nie może zacząć się inaczej niż od przedstawienia niezbyt dobrych nastrojów, które panują zarówno w Opolu, jak i Łodzi. Ekipy z aspiracjami w ostatnim czasie radzą sobie, delikatnie mówiąc, średnio. Odra Opole wygrała tylko 1 z 4 ostatnich meczy, przegrywając aż trzy. Z kolei ŁKS Łódź dwa ostatnie mecze w lidze zremisował, a dokładając do tego pucharową porażkę z Zagłębiem Lubin, wychodzi na to, że kibice w Łodzi na zwycięstwo swojej drużyny czekają już od trzech spotkań.

Dlatego sądzimy, że podrażnione zespoły stworzą niezłe widowisko i stawiamy na Odra Opole – ŁKS Łódź typy na zwycięstwo jednych lub drugich. Nie wydaje nam się, aby mecz zakończył się podziałem punktów. Zwłaszcza, że tylko 1 z ostatnich 6 bezpośrednich meczy Odry i ŁKS-u zakończył się remisem. Mało tego, ŁKS nie zremisował w 12 ze swoich ostatnich 15 spotkań.

Czujemy, że w Opolu zobaczymy co najmniej trzy gole. Obie ekipy w tym sezonie lubią postrzelać, ale potrafią też nieźle przyjąć. Również historia bezpośrednich meczy sugeruje, że trafień nie powinno zabraknąć. Każdy z czterech ostatnich meczy Odry i ŁKS-u kończył się z co najmniej trzema golami na koncie.

Nasze trzecie przed meczem Fortuna 1. Ligi, Odra Opole – ŁKS Łódź typy rzucamy w kierunku pierwszego gola, autorstwa przyjezdnych. W końcu to ŁKS w 4 ze swoich 6 ostatnich meczy, bez względu na końcowy wynik, otwierał spotkanie bramką.

Rzut okiem na historię. Odra Opole – ŁKS Łódź bezpośrednie mecze

Historia spotkań Odry z ŁKS-em jest bardzo bogata. My jednak nie jesteśmy archeologami i nie będziemy kopać aż tak głęboko. Sprawdźmy ostatnie pięć bezpośrednich meczy, które najlepiej oddadzą obraz całej sytuacji.

  • ŁKS – Odra 2:1
  • Odra – ŁKS 0:4
  • Odra – ŁKS 3:3
  • ŁKS – Odra 5:1
  • Odra – ŁKS 1:0

Pięć bezpośrednich pojedynków i tylko jedna wygrana Odry Opole przy trzech wygranych ŁKS-u i jednym remisie. ŁKS nie przegrał z Odrą od czterech meczy. Czy gospodarze będą w stanie zakończyć niekorzystną serię? Jak mawiał klasyk, pożyjemy, a zobaczymy.

Czy będzie i gdzie z Odra Opole – ŁKS Łódź transmisja na żywo?

Już dzisiaj wiemy, że z meczu Odra Opole – ŁKS Łódź transmisja przeprowadzona zostanie jedynie w internecie. Jeśli nic się nie zmieni, to mecz będzie można śledzić w serwisie Polsat Box Go. Początek zaplanowano na godzinę 18:00. Wyjściowe na mecz Odra Opole – ŁKS Łódź składy poznamy na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego głównego na Stadionie Miejskim w Opolu.

Poniżej znajdziesz skrót ostatniego bezpośredniego meczu.

Którego bukmachera warto wybrać?

Warto samodzielnie porównać kursy na mecz Odra – ŁKS. Jeśli jednak mielibyśmy skłaniać się ku jednemu z operatorów, to sugerujemy sprawdzić oferty STS, Fortuna oraz PZBuk, które w naszym odczuciu zaprezentowały najbardziej korzystne kursy bukmacherskie dla graczy.

Pytania zadawane przed meczem

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Lepszy w ostatnim meczu był ŁKS, który pokonał Odrę 2:1.

  • Czy z Odra – ŁKS transmisja będzie w telewizji?

Niestety nie. Tylko online na Polsat Box Go.