Odra Opole – Sandecja typy i składy – 15 sierpnia 2021

Odra Opole – Sandecja typy i składy – 15 sierpnia 2021

Przed nami mecz 7. i 8. drużyny ligowej tabeli. Czego można spodziewać się po spotkaniu Odra – Sandecja? Typy, które uważamy za słuszne prezentujemy poniżej.

Najlepsze na mecz Odra – Sandecja typy

Oto trzy, naszym zdaniem, najlepsze prognozy bukmacherskie na zbliżający się mecz. Zanim jednak wyślesz zakłady, udaj się na strony bukmacherów i zweryfikuj, czy widoczne poniżej na spotkanie Odra – Sandecja kursy są aktualne.

Mecz zakończy się remisem

W spotkaniu 3. kolejki Fortuna 1. Ligi, pomiędzy Odrą Opole, a Sandecją Nowy Sącz stawiamy na remis. Musisz wiedzieć, że takie na Odra – Sandecja typy nie są dziełem przypadku. Przyjrzeliśmy się historii bezpośrednich meczów i aż 3 z ostatnich 4 konfrontacji Odry i Sandecji kończyło się remisem. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, a w zeszłym sezonie rozdzieliła ich jedynie ekipa Widzewa Łódź. Wszystkie znaki na niebie i ziemi według nas wskazują na remis. Warto zaryzykować.

Powyżej 1.5 gola w całym spotkaniu

Pomimo podziału punktu stawiamy, że zobaczymy w meczu co najmniej dwa gole. Ostatnie pięć meczów pomiędzy Odrą, a Sandecją kończyło się z co najmniej dwiema bramkami na tablicy wyników. Także w dwóch pierwszych meczach Odry i Sandecji w tym sezonie Fortuna 1. Ligi byliśmy świadkami co najmniej dwóch goli za każdym razem.

Dokładny wynik 1:1

Skoro remis i co najmniej dwie bramki, to logika podpowiada, że może być 1:1. Zwłaszcza, że 3 z ostatnich 4 bezpośrednich spotkań Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz przyniosły dokładnie taki wynik – 1:1. Historia w piłce nożnej lubi się powtarzać. Dlaczego więc i tym razem miałaby nie zatoczyć koła? Oczywiście takie na rywalizację Odra – Sandecja typy są nieco ryzykowne, ale spoglądając na kursy, warto chyba podjąć takie ryzyko.

Zajrzyjmy do sytuacji kadrowej przed spotkaniem Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz

W Sandecji wciąż do zdrowia wraca Dawid Szufryn, który nie zagrał w żadnym z dwóch pierwszych meczów tego sezonu. Ten piłkarz groźnej kontuzji doznał w maju. To co jednak cieszy, to fakt, że zarówno w Opolu jak i Nowym Sączu nie słychać o nowych urazach.

Odra – Sandecja składy

Jakie będą w meczu Odra – Sandecja składy wyjściowe? Na ich potwierdzenie musimy poczekać, a póki co, musimy zadowolić się prognozowanymi jedenastkami, które zamieszczamy poniżej.

Odra Opole: Kuchta – Spychała, Kamiński, Kostrzycki, Mackowiak, Sauczek, Trojak, Niziołek, Marzec, Janus, Piech.

Sandecja Nowy Sącz:  Pietrzkiewicz – Kobryń, Rudol, Boczek, Słaby, Szczepanek, Fall, Kasprzak (Walski), Piter-Bućko, Janicki, Dikow.

Jak prezentowały się ostatnie wyniki obu drużyn?

W tym sezonie Fortuna 1. Ligi obie ekipy zanotowały do tej pory po zwycięstwie i porażce. Odra Opole przegrała 1:4 z Miedzią Legnica i wygrała 3:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z kolei Sandecja Nowy Sącz przegrała 0:3 z Widzewem Łódź i wygrała 2:0 z Górnikiem Polkowice. Jak widzisz, nasze przed spotkaniem Odra – Sandecja typy przewidują remis. Czy tak będzie? Na to liczymy!

Gdzie będzie Odra – Sandecja transmisja?

Transmisję przeprowadzi jeden z kanałów Polsat Sport, a dodatkowo, w internecie w przypadku meczu Odra – Sandecja transmisja będzie dostępna w serwisie Ipla TV. Mecz już 15 sierpnia, o godzinie 18:00.

Postaw na Odra – Sandecja zakłady po najlepszych kursach. Porównaliśmy bukmacherów

Jeżeli szukasz, gdzie są najlepsze na mecz Odra – Sandecja kursy, to polecamy wybrać jednego z trzech bukmacherów: Betclic, Fortuna lub LVBET. To oni, w momencie powstawania tego tekstu mieli najlepszą ofertę. Z pewnością nie zmieni się to do dnia meczowego, ale warto, żebyś samemu także porównał kursy.