Odra Opole – Widzew typy, składy – 5 września 2021

Odra Opole – Widzew typy, składy – 5 września 2021

Jeśli jesteś zainteresowany postawieniem zakładów na to wydarzenie, przygotowaliśmy na mecz Odra Opole – Widzew typy za darmo specjalnie dla Ciebie.

Typy na Odra Opole – Widzew Łódź

Poniżej przedstawiamy trzy typy na niedzielne spotkanie. Nasi eksperci przygotowali je uwzględniając ligowe statystyki, obecną formę zespołu czy historię bezpośrednich pojedynków. Zanim je postawisz, warto najpierw sprawdzić czy na mecz Odra Opole – Widzew kursy są aktualne.

Widzew Łódź zwycięży w spotkaniu z Odrą Opole

Jakie są nasze na spotkanie Odra Opole – Widzew typy co do zwycięzcy meczu? Gdyby Fortuna 1. Liga zakończyła rozgrywki po 6 kolejkach, Łodzianie awansowali by do najwyższej klasy rozgrywkowej. Widzewiacy udanie weszli w sezon 2021/2022, odnotowując do tej pory tylko jedną porażkę. Opolanie zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli. Naszym zdaniem to Łodzianie w obecnej sytuacji są lepszym zespołem i to oni w niedzielny wieczór powinni odnieść zwycięstwo. Zwłaszcza, że wygrali trzy z czterech ostatnich bezpośrednich meczów z Odrą Opole i tylko raz zremisowali.

Widzew Łódź strzeli 2 lub 3 gole

Znasz już na Odra Opole – Widzew typy na końcowy wynik, idąc tym tropem sugerujemy postawić, że Łodzianie strzelą 2 lub 3 bramki. Widzewiacy bardzo efektownie rozpoczęli sezon. Spoglądając w ostatnie wyniki widzimy, że ostatni mecz, w którym podopieczni Janusza Niedźwiedzia nie zdobyli bramki to spotkanie z Koroną Kielce 10 lipca. W późniejszych 9 grach tylko 2-krotnie Łodzianie zdobyli tylko 1 bramkę. Naszym zdaniem w meczu Odra Opole – Widzew typy co do liczby goli strzelonych przez Łodzian powinny się sprawdzić.

Pierwsza połowa na korzyść Widzewa lub na remis

Powyżej przytoczyliśmy argumenty przemawiające za Widzewem. Nie oznacza to jednak, że ten mecz będzie dla Łodzian spacerkiem. Bukmacherzy oferują na Odra Opole – Widzew kursy co do wyniku po pierwszej połowie. Jest to ciekawa opcja. Widzew już od początku powinien narzucić swoje tempo gry. Nie oznacza to jednak, że od razu będziemy świadkami bramek. Być może zobaczymy je dopiero po przerwie. Niemniej jednak nie spodziewamy się prowadzenia Opolan po 45 minutach.

Sytuacja kadrowa przed spotkaniem Odra Opole – Widzew Łódź

Do tej pory nie otrzymaliśmy informacji o nowych kontuzjach. Jakie mogą być zatem na mecz Odra Opole – Widzew składy. Wszystko wskazuje jednak na to, że w ekipie Odry Opole w kadrze meczowej zabraknie Mateusza Kamińskiego, który opuścił już spotkanie z Arką Gdynia. W drużynie Widzewa najprawdopodobniej zabraknie walczącego z urazem Abdula Aziza Tetteha. W składzie Łodzian nie pojawi się także przebywający na zgrupowaniu Reprezentacji Polski U20 Bartosz Guzdek.

Odra Opole – Widzew Łódź przewidywane składy

Na pojedynek Odra Opole – Widzew składy wyjściowe poznamy przed samym rozpoczęciem meczu. Już teraz możemy jednak pokusić się o wytypowanie swoich jedenastek.

Odra Opole: Kuchta – Czapliński, Janus, Kostrzycki, Maćkowiak (Klimek), Marzec, Niziołek, Sauczek, Spychała, Trojak, Żemło.

Widzew Łódź: Tanzyna – Hanousek, Dejewski, Nowak, Tomczyk, Gołębiowski, Danielak (Kun), Letniowski (Mucha), Wrąbel, Stępiński, Michalski

Gdzie oglądać Odra – Widzew? Transmisja

Ze spotkania Odra Opole – Widzew transmisja odbędzie się online w serwisie Ipla TV. Początek meczu 5 września o godzinie 18:00.

Ostatnie wyniki zespołów

Drużyna Odry Opole w 6 ligowych kolejkach odniosła 3 zwycięstwa: 3:0 z Podbeskidziem, 1:0 z Zagłębiem i 1:0 z Chrobrym Głogów. Drużyna zanotowała także 3 porażki: 1:4 z Miedzią, 1:2 z Sandecją i 0:3 z Arką Gdynia. Widzewiacy na 6 spotkań wygrali 5-krotnie: 3:0 z Sandecją, 2:1 z Zagłębiem, 2:0 z Chrobrym, 2:0 ze Stomilem i 4:2 z KS Polkowice. Jedyna porażka w tym sezonie Łodzian to 1:3 z Arką Gdynia. Siła obydwu zespołów jest kolektyw. W drużynach brakuje wyróżniających się zawodników. Wydawać się może, że jednym z ważniejszych graczy w ekipie Widzewa to Bartosz Guzdek, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji U20.

U którego bukmachera najlepiej obstawiać?

Poznałeś już nasze na spotkanie Odra Opole – Widzew typy. Jeśli chciałbyś obstawić zachęcamy do zapoznania się z ofertą bukmacherów takich jak STS, Fortuna i LVBET, którzy oferują najlepsze kursy na to wydarzenie.