Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec typy i składy – 19 sierpnia 2021

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec typy i składy – 19 sierpnia 2021

Sprawdź w naszym tekście najlepsze przed meczem Odra – Zagłębie typy bukmacherskie!

Aktualne typy na mecz Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec

Na poniższej liście znajdziesz trzy typy bukmacherskie, które uważamy za słuszne. Przygotowaliśmy je w oparciu o analizę danych statystycznych, ostatnich wyników oraz aktualnej formy Odry Opole i Zagłębia Sosnowiec. Zanim postawisz zakłady, upewnij się, że widoczne na mecz Odra – Zagłębie kursy są aktualne.

Wygrana Odry Opole lub remis

W Opolu spodziewamy się zaciętego widowiska, w którym lepsza okaże się miejscowa Odra bądź padnie remis. Stawiamy zatem na mecz Odra – Zagłębie typy na podwójną szansę – 1X. Czym to motywujemy? Przede wszystkim tym, że Odra Opole wygrała trzy ostatnie mecze przeciwko Zagłębiu Sosnowiec, a nie przegrała od czterech. W dwóch ostatnich spotkaniach Odra nie straciła z Zagłębiem ani jednej bramki. Mało tego, w tym sezonie Odra przegrała oba mecze Fortuna 1. Ligi przed własną publicznością. Czas zatem na przełamanie, a przeciwko komu ma ono nastąpić, jak nie przeciwko “leżącemu” Odrze, Zagłębiu Sosnowiec? Dla pewności jednak, tak, jak zauważyłeś – podpieramy się podwójną szansą.

Over 1.5 gola w meczu

Według nas wszystkie znaki wskazują też na ponad 1.5 bramki w meczu Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec. Ponad 1.5 gola padło w 3 z ostatnich 4 bezpośrednich meczy Odra – Zagłębie. Typy uzasadniamy też tym, że over 1.5 gola widzieliśmy aż w pięciu ostatnich spotkaniach Odry i 6 z ostatnich 7 meczy Zagłębia Sosnowiec. Dwie bramki w Opolu powinny więc wpaść, a patrząc jakie są na to przed meczem Odra – Zagłębie kursy, aż grzechem byłoby nie zaryzykować takiego zakładu.

Odra strzeli pierwsza

Ponadto spodziewamy się, że wynik otworzy Odra Opole. Dlaczego? Ano dlatego, że taka sytuacja miała miejsce w trzech ostatnich meczach Odry Opole z Zagłębiem Sosnowiec. Ponadto Zagłębie straciło gola jako pierwsze aż w 6 ze swoich ostatnich 10 meczy wyjazdowych.

Sytuacja kadrowa przed meczem Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec

W ostatnim meczu Odry Opole z Sandecją Nowy Sącz, boisko już w 37 minucie musiał opuścić środkowy obrońca i kapitan opolan, Mateusz Kamiński. Powodem była kontuzja. Poza tym, ze zdrowiem pozostałych graczy Odry wszystko w porządku. Co słychać w Sosnowcu? Nieobecni są Szymon Pawłowski, Damian Pawłowski, Michał Masłowski i Łukasz Turzyniecki, którzy leczą poważne kontuzje.

Odra – Zagłębie składy

Jak zatem będą wyglądać w meczu Odra – Zagłębie składy wyjściowe obu zespołów? Mamy swoje prognozy.

Odra Opole: Kucha – Spychała, Kaminski (Tkocz), Kostrzycki, Maćkowiak, Sauczek, Trojak, Niziołek, Marzec, Janus, Piech.

Zagłębie Sosnowiec: Bielikow – Galić, Jonczy, Dalić, Gojny, Kamiński, Ambrosiewicz, Oliveira, Banaszewski, Sobczak, Seedorf.

Pamiętaj, że mamy też na spotkanie Odra – Zagłębie typy, które znajdziesz na początku czytanego właśnie tekstu.

Ostatnie wyniki Odry i Zagłębia

Odra musiała uznać przed własną publicznością wyższość Sandecji Nowy Sącz 1:2, a Zagłębie Sosnowiec pokonało 4:2 na wyjeździe Górnik Polkowice. Odra Opole ma po trzech meczach w dorobku trzy punkty, a Zagłębie zgromadziło do tej pory o jedno oczko więcej.

Gdzie Odra – Zagłębie transmisja?

Standardowo, jak wszystkie mecze Fortuna 1. Ligi, tak samo Odra – Zagłębie transmitowane będzie na jednym z kanałów Polsat Sport. Transmisja meczu Odra – Zagłębie w internecie zostanie przeprowadzona przez płatny serwis Ipla TV, Grupy Polsat. Początek starcia już 19 sierpnia 2021 roku, o godzinie 18:00.

U którego bukmachera stawiać na Odra – Zagłębie zakłady? Sprawdź najlepsze kursy

Porównaliśmy bukmacherów, abyś wiedział, gdzie warto wykorzystać widoczne w tekście na Odra – Zagłębie typy. W momencie publikacji materiału to Betclic, PZBuk oraz Fortuna mieli najkorzystniejsze dla graczy kursy bukmacherskie. Warto jednak przejść do tych bukmacherów, korzystając z naszych linków i porównać czy aktualne kursy wciąż tak się kształtują. Z naszej strony życzymy powodzenia, jeśli zdecydowałeś się wysłać na Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec zakłady!