Olimpia Grudziądz – Lech typy, kursy i transmisja

Lech Poznań jest zdecydowanym faworytem meczu 1/2 finału Fortuna Pucharu Polski. Czy Kolejorz potwierdzi to w Grudziądzu?

Olimpia Grudziądz – Lech Poznań typy i zakłady (5.04.2022)

We wtorek poznamy pierwszego finalistę tegorocznej edycji Fortuna Pucharu Polski. Czy będzie to Olimpia Grudziądz czy Lech Poznań? Zobacz nasze na Olimpia Grudziądz – Lech typy.

Jednostronne widowisko w Grudziądzu?

Olimpia spróbuje postawić się faworyzowaneme Lechowi, jednak spoglądając na kadrę Kolejorza trudno przypuszczać, żebyśmy byli świadkami niespodzianki. Kolejorz nie przegrał trzech ostatnich meczy, wygrywając dwa z nich. Passa Olimpii trwa dłużej, ale nie należy zapominać, że grudziądzenie grają w trzeciej lidze.

olimpia grudziądz lech typy

Owszem, już nie takie historie widział Puchar Polski. I wystarczy przytoczyć chociażby mecz Lecha z Olimpią z 2012 roku, kiedy grudziądzanie wygrali w 1/16 finału Pucharu Polski po dogrywce. Teraz jednak Lech jest wyjątkowo zmotywowany. Chce zdobyć dublet na stulecie klubu, którym jest mistrzostwo kraju i krajowy puchar. W dwóch ostatnich meczach pokonał Olimpię i tym razem, nikt też nie zwiastuje żadnej niespodzianki.

Nasze na Olimpia Grudziądz – Lech typy kierujemy w stronę wygranej Lecha z handicapem 1.5, co oznacza, że podopieczni Skorży muszą wygrać co najmniej dwoma golami. Stawiamy też, że Lech zdobędzie minimum trzy gole. Dlaczego? W trzech ostatnich meczach Fortuna Pucharu Polski Lech zdobył łącznie osiem bramek. Teraz podopieczni Skorży wydają się być jeszcze bardziej na fali i przed meczem finałowym będą chcieli nabrać pewności siebie.  Z całym szacunkiem dla Olimpii, ale trzecioligowiec wydaje się dla Lecha idealnym rywalem, by potwierdzić dyspozycję strzelecką.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Olimpia Grudziądz – Lech Poznań 0:2
  • Lech Poznań – Olimpia Grudziądz 2:1
  • Olimpia Grudziądz – Lech Poznań 2:1 (po dogrywce)

Gdzie obejrzeć Olimpia Grudziądz – Lech?

Początek meczu 5 kwietnia 2022 roku, o godzinie 18:00. Transmisja ze Stadionu Miejskiego w Grudziądzu na Polsat Sport. Dodatkowo mecz pokaże platforma internetowa Polsat Box Go. Liczymy na ciekawe widowisko z dużą liczbą bramek. Dokładnie tak, jak wskazują nasze na Olimpia Grudziądz – Lech Poznań typy bukmacherskie.