Olympique Lyon – Olympique Marsylia typy i kursy (23.04.2023)

Przed nami pasjonujący mecz w ramach 32. kolejki francuskiej Ligue 1. Przygotowaliśmy na Olympique Lyon – Olympique Marsylia typy, które możecie wykorzystać podczas obstawiania.

Olympique Lyon – Olympique Marsylia typy i przewidywania

Sezon Ligue 1 powoli wkracza w decydującą fazę. To może być jedno z ciekawszych starć w ten weekend w rozgrywkach ligi francuskiej. Naprzeciw siebie staną dwa, utytułowane i bardzo rozpoznawalne w całej Europie kluby. Mamy nadzieję na zaciętą potyczkę Olympique Lyon – Olympique Marsylia. Typy, które dla was przedstawimy poprzemy analizą rezultatów z tego sezonu jak i wynikami bezpośrednich pojedynków.

lyon - marsylia typy

Piłkarze z Lyonu mogą w tym sezonie “ugrać” jeszcze coś dla siebie. Piłkarze Laurenta Blanca spisują prezentują dobrą formę ale z pewnością kibice tego klubu chcieliby więcej. Do tej pory,  w 31. meczach ekipa z Lyonu zdołała odnieść 14. zwycięstw, 8. remisów i 9. porażek. Zgromadzone 50. punktów klasyfikuje ich na 7. miejscu w tabeli ze stratą 5. oczek do miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach.

Optymistyczne nastroje panują z pewnością na południu Francji. Olympique jest w drodze po ligowe podium. Ekipa z Marsylii w tym sezonie jest jedną z najlepiej grających drużyn w całej lidze. Po 31. meczach piłkarze Igora Tudora zgromadzili na swoim koncie 64. punkty, na co złożyło się 19. wygranych, 7. remisów i 5. porażek. W tabeli Ligue 1 marsylczycy ustępują miejsca tylko liderowi rozgrywek- PSG, do którego tracą 8 punktów.

Naszym zdaniem niedzielne spotkanie może okazać się hitem. Mamy nadzieję na zaciętą rywalizację, a jako zwycięzców tego starcia typujemy ekipę Laurenta Blanca. Spoglądając w historię bezpośrednich pojedynków widzimy, że 4. z 5. ostatnich takich meczów rozegranych w Lyonie padło łupem gospodarzy. Uważamy, że w pojedynku tym po pierwszej części gry na tablicy wyników widnieć będzie rezultat remisowy. Taka sytuacja miała miejsce w 6. z 10. ostatnich meczów Olympique’u Lyon na własnym obiekcie.

Olympique Lyon – Olympique Marsylia ostatnie wyniki

W ostatnim czasie niedzielni rywale są w dobrej dyspozycji co pokazują rezultaty, które odnotowali.

Ostatnie mecze Olympique’u Lyon

 • Toulouse – Olympique Lyon 1:2
 • Olympique Lyon – Rennes 3:1
 • Nantes – Olympique Lyon 1:0

Ostatnie mecze Olympique’u Marsylia

 • Olympique Marsylia – Troyes 3:1
 • Lorient – Olympique Marsylia 0:0
 • Olympique Marsylia – Montpellier 1:1

Olympique Lyon – Olympique Marsylia bezpośrednie mecze

Obydwa kluby to niesamowicie utytułowane zespoły z rozgrywkach ligowych, dlatego bardzo często mierzyły się między sobą.

 • Olympique Marsylia – Olympique Lyon 1:0
 • Olympique Marsylia – Olympique Lyon 0:3
 • Olympique Lyon – Olympique Marsylia 2:1

W ostatnich latach częściej bezpośrednie spotkania wygrywali gracze z Lyonu. Jak będzie tym razem?

Olympique Lyon – Olympique Marsylia kursy bukmacherskie

Nasze na potyczkę Olympique Lyon – Olympique Marsylia typy podobne są do tych, które przedstawiają bukmacherzy. Oni również uważają, że niedzielne starcie wygrają piłkarze Laurenta Blanca.

 • Wygrana Olympique’u Lyon: 2.50
 • Remis: 3.60
 • Wygrana Olympique’u Marsylia: 2.75

Gdzie oglądać Olympique Lyon – Olympique Marsylia? Transmisja

Kiedy i o której Olympique Lyon – Olympique Marsylia? Spotkanie zaplanowano na niedzielę, 23 kwietnia. Pierwszy gwizdek na Parc Olympique Lyonnais o godzinie 20:45. Transmisja dostępna będzie w Eleven Sports 2, CANAL+ Family oraz w internecie na platformach Polsat Box Go, myCanal, Player.pl, Eleven Sports 2 Online, CANAL+ online.