Oni kochają strzelać bramki

Oni kochają strzelać bramki

Tylko jeden remis padł we wszystkich spotkaniach w Wojewódzkich Ligach Młodzików Młodszych i Starszych. Co więcej – w meczu Dumy Powiśla z Widokiem Lublin – nie oglądaliśmy żadnej bramki. W pozostałych starciach kibice na brak emocji narzekać nie mogli.

Najwyższe zwycięstwo w lidze młodzików starszych odnieśli piłkarze Orląt Radzyń Podlaski, którzy pewnie, bo 8:1, pokonali w Chełmie miejscowego Niedźwiadka. W jednym z najciekawszych spotkań ten kolejki, BKS Lublin zwyciężył na własnym boisku Dublera Opole Lubelskie 2:1. Dużo emocji mieli również kibice zgromadzeni w Puławach, gdzie miejscowi, po dobrym meczu, wygrali z Widokiem Lublin 6:2

Niedźwiadek Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski 1:8

BKS Lublin – Dubler Opole Lubelskie 2:1

TOP 54 Biała Podlaska – Gaudium Zamość 2:4

Wisła Puławy – Widok Lublin 6:2

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlik Lubartów 5:0

PN Motor Lublin – OSiR Biłgoraj 4:2

Avia Świdnik – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:0

O krótki komentarz do swojego meczu poprosiliśmy trenera zespołu Wisły Puławy, Mirosława Banaszka:

– W tym meczu nie brał udziału optymalny skład, za bramkarza musiał grać zawodnik z pola. Były małe roszady w zespole. Niestety z wielu przyczyn – m.in. urazów – nie mogłem skorzystać ze swoich etatowych graczy. Jeszcze było trochę zawirowań z kartami zdrowia, więc zawodnicy, którzy ich nie mieli – zagrać nie mogli. Reasumując – zagraliśmy dobry mecz. W końcówce trochę się zdekoncentrowaliśmy i straciliśmy dwa gole. Jest poprawa w grze zespołu, ale stać nas zdecydowanie na więcej.


W lidze młodzików młodszych bardzo wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Niedźwiadka Chełm, którzy pewnie pokonali zespół z Radzynia Podlaskiego. Dobrą formę zaprezentowali również piłkarze PN Motoru Lublin, którzy zwyciężyli z OSiR-em Biłgoraj 7:1. W tych rozgrywkach w jednym spotkaniu kibice nie oglądali bramek. W pojedynku Wisły Puławy z Widokiem Lublin padł bezbramkowy remis.

Niedźwiadek Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski 10:1

BKS Lublin – Dubler Opole Lubelskie 4:0

TOP 54 Biała Podlaska – Gaudium Zamość 2:4

Wisła Puławy – Widok Lublin 0:0

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Górnik Łęczna 2:1

PN Motor Lublin – OSiR Biłgoraj 7:1

Avia Świdnik – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:6

O krótki komentarz do swojego meczu poprosiliśmy trenera Niedźwiadka Chełm, Dariusza Stafijowskiego:

– Wynik mówi sam za siebie. Orlęta były dużo słabsze, nastrzelaliśmy im sporo bramek. Dobry rezultat wynikał ze znakomitej gry mojego zespołu. Ostatnia pechowa porażka w Łęcznej zadziałała mobilizująco na moich zawodników, którzy wykorzystywali błędy drużyny Orląt, co przełożyło się na gole.