Orlęta – Lechia Zielona Góra typy – 22 września 2021

Orlęta – Lechia Zielona Góra typy – 22 września 2021

Nasi eksperci przygotowali ciekawe na mecz Orlęta – Lechia Zielona Góra typy, na które powinieneś zwrócić uwagę. Co możemy napisać słowem wstępu o samym spotkaniu? Przede wszystkim, że dla obu ekip potencjalny awans do najlepszych 32 zespołów rozgrywek pucharowych będzie sporym sukcesem, a dalej, dużo może zależeć już od losowania. Choć, jak pokazał Puchar Polski niekiedy niespodzianki potrafią pojawiać się, jak grzyby po deszczu.

Typy naszych ekspertów na Orlęta – Lechia Zielona Góra (22.09.2021)

Rzuć okiem na trzy, naszym zdaniem najbardziej trafne prognozy przedmeczowe.

W dalszej części wyjaśniamy, dlaczego uważamy tak, a nie inaczej.

W pojedynku trzecioligowców Lechia powalczy o przełamanie

Jak wskazują przed meczem Orlęta – Lechia Zielona Góra kursy, faworytem, lecz nieznacznym są gospodarze. To może oznaczać spore emocje, na które oczywiście liczymy. Pokusiliśmy się o ciekawe na mecz Orlęta – Lechia Zielona Góra typy. Pierwszym z nich jest to, że to Orlęta awansują do 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Dlaczego? Otóż gospodarze są niepokonani od trzech meczy. W ostatnim spotkaniu zremisowali na gorącym terenie w Stalowej Woli. Powinni więc tym razem wykorzystać atut własnego boiska. Lechia w ostatnim czasie funduje swoim kibicom prawdziwy rollecoaster emocji. Po dwóch zwycięstwach do zera, przyszedł czas ostatnio na dwie porażki do zera. Boli szczególnie ostatnia przegrana u siebie z teoretycznie dużo słabszą Foto-Higieną Gać. Poprzez to Lechia Zielona Góra spadła na ósme miejsce w tabeli.

Przed meczem Orlęta – Lechia Zielona Góry typy prezentowane przez nas wskazują też na to, że obie ekipy nie strzelą goli. W ostatnich czterech meczach zielonogórzan tylko jedna drużyna trafiała do siatki. Podobna sytuacja miała miejsce w połowie ostatnich spotkań Orląt Radzyń Podlaski, albo trafiała jedna ekipa, albo też nikt.

Co za tym idzie, nie wydaje nam się, by mecz obfitował w więcej, niż dwie bramki. W ostatnich pięciu meczach Lechii Zielona Góra ani razu nie byliśmy świadkami ponad 2.5 goli. Taka sytuacja dotyczy też 2 z 4 ostatnich spotkań ekipy z Radzynia Podlaskiego.

Jak zatem widzisz, trzecioligowcy powinni stworzyć ciekawe widowisko. I na to, oprócz tego, że nasze na Orlęta – Lechia Zielona Góra typy okażą się trafne, też liczymy.

Kontuzje i zawieszenia przed Orlęta Radzyń Podlaski – Lechia Zielona Góra

Na ten moment nie słychać o żadnych nowych urazach czy groźnych kontuzjach w szeregach obu drużyn. To dobry prognostyk, bowiem na mecz Orlęta – Lechia Zielona Góra składy powinny być kompletne.

Bezpośrednie mecze

Do starcia Orlęta – Lechia dojdzie po raz pierwszy w historii. Sprawdź Korona Kielce – Górnik Łęczna.

Na którym kanale z Orlęta – Lechia Zielona Góra transmisja na żywo?

Wygląda na to (o ile w ostatniej chwili nie zajdą zmiany), że meczu Orląt z Lechią nie pokaże żadna stacja telewizyjna. Start spotkania o 15:30, 22 września 2021 roku.

Który bukmacher ma najwyższe kursy?

Zalecamy złożyć zakłady w Fortunie, Betclic bądź STS-ie. Tam znaleźliśmy najciekawszą ofertę i dobre kursy bukmacherskie.

Kilka interesujących spotkań 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski

Oprócz meczu Orląt z Lechią, warto też zwrócić uwagę chociażby na mecz Motor – Podbeskidzie, dla którego nasza redakcja również przygotowała ciekawe prognozy i analizy bukmacherskie.