Ostatnie minuty dla Stali Kraśnik

Z niezłej strony piłkarze Stali Kraśnik pokazali się w sobotnim sparingu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczni Jarosława Pacholarza pokonali ligowego rywala 2:0. W ekipie niebiesko-żółtych po raz kolejny wystąpiło kilku testowanych zawodników, w tym piłkarz grający na pozycji obrońcy, który jest blisko zasilenia III-ligowca. – Mecz był wyrównany w pierwszej połowie, a żadna ze stron nie stworzyła sobie konkretnych sytuacji do zdobycia bramki. Rotowaliśmy składem podobnie jak KSZO, choć dopiero w ostatnich dziesięciu minutach udało się strzelić dwa gole – mówi Jarosław Pacholarz.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik 0:2 (0:0)
Bramki: zawodnik testowany 80′(rzut karny), Bartłomiej Koneczny 85′

Stal: Ciołek – Gąska, Pietroń, Mazurek, Świech, Wawryszczuk, Szewc, Skrzyński, Król, dwóch zawodników testowanych oraz Śmieszek, Kisiel, Dąbrowski, Wójtowicz, Koneczny, Misiak, czterech zawodników testowanych.