Paluch w Tarnobrzegu, Bajić w Łęcznej

Jak poinformował Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg, 20-letni napastnik Górnika Łęczna – Michał Paluch – został wypożyczony na najbliższy sezon do II-ligowca. Dysponujący bardzo dobrymi warunkami fizycznymi snajper ubiegły sezon spędził w Wiśle Puławy. Tymczasem do reprezentującego Lubelszczyznę w T-Mobile Ekstraklasie klubu z Łęcznej, trafił Marko Bajić.

Michał Paluch

Michał Paluch jest czwartym nowym nabytkiem w talii trenera Tomasza Tułacza. W Tarnobrzegu był testowany blisko miesiąc czasu, a sztab szkoleniowy II-ligowego klubu miał okazję przyjrzeć się jego umiejętnościom w kilku sparingach. 15 lipca, w meczu towarzyskim z Wisłą Puławy, udało mu się nawet zdobyć bramkę.

O miejsce w składzie “Siarkowców” Paluch rywalizował będzie m.in. z byłym piłkarzem Motoru LublinDanielem Koczonem i doświadczonym – Marcinem Truszkowskim.

Marko Bajić

28-letni Serb, Marko Bajić, który od dłuższego czasu przebywał na testach w Górniku Łęczna, dziś został oficjalnie zgłoszony do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Środkowy pomocnik ostatnio pozostawał bez klubu. Wcześniej grał m.in. w Lechii Gdańsk i Górniku Zabrze, jednak w żadnym z tych zespołów nie odgrywał kluczowej roli.