Panathinaikos – Olympique Marsylia typy i kursy (09.08.2023)

Trzecia runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów to już absolutnie nie przelewki. Widać to zresztą po drużynach, które uczestniczą na tym etapie eliminacji Champions League. Dla kogo późny środowy wieczór okaże się szczęśliwszy? Sprawdźcie Panathinaikos – Olympique Marsylia typy i kursy.

Panathinaikos – Olympique Marsylia typy, zakłady, kursy (el. Ligi Mistrzów)

Grecja, Turcja, Rosja. Co łączy wszystkie te trzy kraje? Nawet najmocniejsze ekipy często nie potrafiły wywieźć z tych państw korzystnego wyniku w dwumeczu w ramach Ligi Mistrzów bądź też innego europejskiego pucharu. Jesteśmy niemal pewni, że podobne problemy napotkają także Fokajczycy.

O spotkaniu obfitym w kilka goli można w zasadzie zapomnieć. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to potyczka zacięta i pełna agresji, w której o gole będzie niezwykle trudno. Naszym skromnym zdaniem takich trafień padnie co najwyżej dwa.

Panathinaikos - Olympique Marsylia typy

Choćbyśmy starali się bardzo mocno zakrzywiać rzeczywistość, to Marsylia i tak jest sama w sobie wielką piłkarską marką. Nawet jeśli kilka przedsezonowych gier nie poszło do końca po jej myśli. Już sam Marcelino na pewno doskonale zadba o to, by wejście w eliminacje do Champions League było wejściem z przysłowiowym hukiem.

Panathinaikos – Olympique Marsylia typy na bezpośrednią wygraną Francuzów będą może nieco zbyt ryzykowne, ale już propozycja na triumf OM w przynajmniej jednej z połów to opcja jak najbardziej możliwa.

Panathinaikos – Olympique Marsylia ostatnie wyniki

Być może to tylko zasłona dymna lub też marsylczycy rzeczywiście nie są jeszcze zbyt dobrze przygotowani na trudy nadchodzącego sezonu. Tak przynajmniej wskazywałyby wyniki ich ostatnich meczów sparingowych. Tylko delikatnie lepiej prezentowali się zawodnicy ekipy z greckiej stolicy. Miejmy nadzieję, że po prostu wszystko co najlepsze postanowili trzymać na pierwszy prestiżowy mecz o stawkę.

Ostatnie mecze Panathinaikosu

  • Panathinaikos – Dnipro-1 2:2
  • Dnipro-1 – Panathinaikos 1:3
  • Panathinaikos – Vallecano 0:1

Ostatnie mecze Olympique Marsylia

  • Olympique Marsylia – Bayer Leverkusen 1:2
  • Waalwijk – Olympique Marsylia 0:1
  • Eupen – Olympique Marsylia 1:0

Panathinaikos – Olympique Marsylia bezpośrednie mecze

brak

Panathinaikos – Olympique Marsylia kursy bukmacherskie

Pamiętajmy, że Panathinaikos – Olympique Marsylia typy to nie wszystko. Równie istotne jest to, jak kształtują się kursy bukmacherskie na to starcie. Nieco więcej na ten temat w niniejszym zestawieniu:

  • Wygrana Panathinaikosu: 3.60 
  • Remis: 3.40
  • Wygrana Olympique Marsylia: 2.05

Gdzie oglądać Panathinaikos – Olympique Marsylia? Transmisja

Na ten moment niewiele wskazuje na to, jakoby omawiany pojedynek miał być transmitowany w jakiejkolwiek telewizji dostępnej na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Mimo to część z obstawiających z pewnością chętnie się dowie, o której Panathinaikos – Olympique Marsylia? Wedle ogólnodostępnego harmonogramu pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:00 w dniu 9 sierpnia bieżącego roku.