Partner Celticu Glasgow organizuje obozy w Polsce. Zaprasza piłkarzy i trenerów

– Organizujemy obozy piłkarskie z trenerami Celticu Glasgow w Polsce i Szkocji, dla klubów i akademii oraz piłkarzy z różnych klubów – mówi Rafał Kwiecień, jeden z koordynatorów projektu Obozy Piłkarskie PRO.*

Rafał Kwiecień z ObozyPiłkarskie.PRO do współpracy zaprasza wszystkie kluby piłkarskie, trenerów oraz młodych piłkarzy. Także z Lubelszczyzny.

– Każdy lubelski klub lub akademia piłkarska może zgłosić swój zespół na obóz, który zorganizujemy w wybranym przez klub terminie. Wystarczy, że trener lub przedstawiciel klubu skontaktuje się z nami. My zajmiemy się całą resztą – dodaje Rafał Kwiecień. Zawodnicy mogą zgłaszać się indywidualnie poprzez stronę internetową www.obozypilkarskie.pro

Jego firma jest oficjalnym partnerem Akademii Celtic Glasgow, najlepszego szkockiego klubu piłkarskiego, wielokrotnego mistrza tego kraju i uczestnika Ligi Mistrzów.

NAJLEPSI ZAWODNICY POJADĄ NA TRENINGI Z CELTIC GLASGOW DO SZKOCJI

Każdy lubelski klub lub akademia, który zdecyduje się zgłosić będzie trenował według systemu szkolenia Celticu Glasgow wraz ze szkockimi trenerami.

Nie zabraknie także korzyści dla piłkarzy, którzy będą mogli trenować pod okiem szkoleniowców Celticu Glasgow, jak i polskimi asystentami pracującymi na co dzień w najlepszych klubach w Polsce.

– Treningi odbywają się trzy razy dziennie według standardów brytyjskich, czyli w małych 4-6-osobowych grupach – przekonuje Rafał Kwiecień dodając, ze na zajęciach będą obecni także trenerzy przygotowania motorycznego, fizjoterapeuci i trener mentalny. – No i to świetna okazja, by poduczyć się angielskiego. Bo najlepsi zawodnicy będą mieli możliwość wylotu na treningu do Szkocji – dodaje Kwiecień.

PROMOCJA DLA KLUBÓW I SZANSA DLA TRENERÓW

Dodatkowo klubowi trenerzy będą mogli aktywnie uczestniczyć w obozie i wiele się nauczyć. Na koniec otrzymają stroje trenerskie New Balance Celtic na własność i oczywiście stosowne certyfikaty.

Każdy obóz organizowany przez firmę Obozy Piłkarskie PRO zgłaszany jest do kuratorium oświaty. Prowadzi go wyszkolona kadra trenerów Celticu Glasgow.

– Zapewniamy oczywiście transport na obóz oraz noclegi i wyżywienie w sprawdzonych obiektach. Trenujemy tylko na boiskach dobrej jakości, a zawodnicy i trenerzy biorący udział w obozie mogą korzystać z profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości – kontynuuje Rafał Kwiecień.

– Trzeba pamiętać także o wartości marketingowej związanej z uczestnictwem w oficjalnych obozach z trenerami Celticu Glasgow. Klub może wykorzystać to do promocji swojej akademii – dodaje Kwiecień.

Zobacz:

Każdy z trenerów, który wraz ze swoim zespołem zdecyduje się wziąć udział w obozie będzie miał również możliwość wyjazdu na atrakcyjny staż w Celticu Glasgow w Szkocji lub możliwość prowadzenia treningów ze szkockimi trenerami podczas obozów w Polsce.

– Będzie oczywiście możliwość indywidualnych rozmów i konsultacji szkoleniowych z trenerami Celtic FC, by móc dokładnie poznać filozofię szkolenia jednego z najlepszych europejskich klubów – dodaje Kwiecień.

SPONSORING TURNIEJÓW PIŁKARSKICH

Na koniec naszej rozmowy Rafał Kwiecień dodaje, że jako firma szkoleniowa chętnie angażują się we wspieranie lokalnych turniejów sportowych.

– Chętnie przekażemy nagrody materialne i upominki dla najlepszych zawodników wybranych turniejów także na Lubelszczyźnie. Możemy też ufundować darmowe udziały w naszych obozach – dodaje Kwiecień.

Więcej szczegółów o projekcie znajdziecie na stronie organizatora – www.obozypilkarskie.pro i KEEPERMANIA.PL. Można także kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem akcji Łukaszem Gągorowskim (tel. 793 377 887).

*Materiał przygotowany przez partnera