Paweł Zawistowski piłkarzem Chojniczanki

30-letni pomocnik Górnika Łęczna – Paweł Zawistowski – rozwiązał kontrakt z klubem i podpisał dwuletni kontrakt z I-ligową, Chojniczanką Chojnice. 

Nowy pracodawca Pawła Zawistowskiego po trzech kolejkach I ligi plasuje się na czternastej pozycji. Trener Mariusz Pawlak, kilka dni przed zamknięciem okna transferowego, chciał pozyskać jeszcze doświadczonego środkowego pomocnika. Wybór padł właśnie na wychowanka ŁKS-u Łódź.

W tym sezonie Zawistowski wybiegł na murawie tylko jeden raz. W przegranym starciu Pucharu Polski, ze Stalą Rzeszów (1:2), rozegrał pełne 90′. W ubiegłych rozgrywkach był podstawowym piłkarzem Górnika Łęczna i walnie przyczynił się do awansu do T-Mobile Ekstraklasy. W 26 meczach I ligi, zdobył trzy bramki.


W ostatnich dniach doszło do jeszcze jednego transferu z udziałem zawodnika z Lubelszczyzny. 18-letni bramkarz Widoku Lublin, Adrian Wójcicki, podpisał umowę z II-ligową – Stalą Mielec. To spora szansa, bowiem jednym z golkiperów zespołu prowadzonego przez Rafała Wójcika, jest słynny Bogusław Wyparło.