Pechowy remis juniorów młodszych BKS-u Lublin

W drugą niedzielę marca BKS Lublin zainaugurował wiosenne zmagania w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Rywalizację w grupie D podopieczni Marcina Zakrzewskiego rozpoczęli od wyjazdowego spotkania w Krakowie z miejscową Cracovią. Mecz zakończył się wysokim wynikiem remisowym, choć do przerwy lublinianie prowadzili już 3:0. − Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Byliśmy zespołem lepszym pod względem piłkarskim, wbiliśmy rywalom trzy bramki, a mogliśmy strzelić jeszcze minimum dwie. Na drugą część gry wyszliśmy zupełnie inaczej. Niektórzy chłopcy myśleli, że mecz już sam się wygrał. Cracovia szybko strzeliła dwa gole i zrobiło się nerwowo, co w końcówce przełożyło się na kolejne trafienie gospodarzy. Młodzieżowa piłka jest trochę niedojrzała i z takich spotkań trzeba wyciągać wnioski − mówi trener BKS-u.

W następnej kolejce BKS Lublin zagra na wyjeździe z Podgórzem Kraków (17 marca, 14:00).

Cracovia − BKS Lublin 3:3 (0:3)
Bramki: Krystian Bociek 47′, Dominik Kędzior 55′, Patryk Musiał 88′ − Grzegorz Martyna 16′, Rafał Szady 24′, Bartosz Janiszek 37′

BKS: Krzyżanowski – Janiszek, Pawłowski, Łuczkowski, Martyna – Sowisz, Pytka-Wasil, Bartoś, Małunow (66′ Kamiński), Sprawka (82′ Chabros) – Szady.