Piast Gliwice – Korona Kielce typy i kursy bukmacherskie (3.11.2023)

Mamy dla was kapitalne Piast Gliwice – Korona Kielce typy na pojedynek w ramach PKO BP Ekstraklasy. Koniecznie zapoznajcie się z naszą prognozą dotyczącą spotkania, które zaplanowane zostało na 3 listopada 2023 roku.

Piast Gliwice – Korona Kielce typy bukmacherskie

Znacie już nasze Piast Gliwice – Korona Kielce typy na pojedynek w ramach PKO BP Ekstraklasy. Uważamy, że to spotkanie zagwarantuje sporo emocji. Przeczuwamy, że zakończy się ono wygraną Piasta Gliwice. Ten zespół pokonał kielecką Koronę w czterech z poprzednich pięciu pojedynków ligowych.

Piast Gliwice - Korona Kielce typy

Uważamy również, że pierwszego gola w tym starciu wywalczy Piast. Skąd właśnie taka przepowiednia? W tym przypadku na uwadze mamy kwestię tego, że gliwiczanie zdobyli premierową bramkę w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów. Wymowne, prawda?

A jak wygląda sytuacja w tabeli? Piast jest jedenasty (15 punktów), a Korona Kielce zajmuje czternaste miejsce (14 “oczek”).

Piast Gliwice – Korona Kielce kursy bukmacherskie

Kursy nie pozostawiają wątpliwości. Faworytem tego meczu jest Piast Gliwice (1,63). Mnożnik w przypadku remisu wynosi 3,55, zaś kurs na wygraną Korony Kielce to 5,30. Na pewno warto mieć to na uwadze.

Generalnie typy bukmacherów nie powinny absolutnie nikogo dziwić. Kursy, które przytoczyliśmy powyżej, są bez wątpienia bardzo, ale to bardzo wymowne. Piast Gliwice powinien tutaj zrobić swoje i odnieść triumf. Czas pokaże, czy rzeczywiście tak się wydarzy. Niewykluczone, że na boisku zadzieje się naprawdę sporo. Liczymy na duże emocje i wiele bramek!

Piast Gliwice – Korona Kielce bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy rywalizowały w dniu 12 maja 2023 roku. Wówczas ze zwycięstwa cieszył się Piast Gliwice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Wcześniej, tj. 29 października 2022 roku, padł remis 1:1, a 5 czerwca 2020 było 2:1 dla Piasta.

A jak ostatnimi czasy sprawowały się drużyny z Gliwic i Kielc? Piast ma za sobą cztery remisy z rzędu. Ta drużyna dzieliła się punktami z Zagłębiem Lubin 1:1, GKS-em Katowice 2:2, Pogonią Szczecin 0:0, ale i Wartą Poznań 1:1.

Korona Kielce w czterech poprzednich meczach dwa razy wygrała (ze Stalą Mielec 3:2 i z Puszczą Niepołomice 5:3), a poza tym dwukrotnie remisowała – z Radomiakiem Radom (1:1) i Wartą Poznań (1:1).

Gdzie oglądać Piast Gliwice – Korona Kielce? Transmisja i godzina

Spotkanie Piast Gliwice – Korona Kielce dojdzie do skutku w ramach czternastej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Ten mecz odbędzie się 3 listopada 2023 roku. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi natomiast o godzinie 18:00.

Jak najbardziej dostępna będzie transmisja ze starcia Piast Gliwice – Korona Kielce. Gdzie oglądać ten mecz? Przekaz live znajdziesz na takich kanałach jak Canal+ Family, Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport.

Oczywiście mecz będzie można oglądać również za pośrednictwem internetu. Stream znajdziecie na platformie Canal+ online.