Piast Gliwice – Legia Warszawa typy i kursy (16.09.2023)

Poniżej przedstawiamy Piast Gliwice – Legia Warszawa typy na pojedynek w ramach PKO BP Ekstraklasy. Koniecznie sprawdźcie nasze prognozy.

Piast Gliwice – Legia Warszawa typy i przewidywania

Pora omówić szerzej nasze Piast Gliwice – Legia Warszawa typy na ten pojedynek PKO BP Ekstraklasy. To spotkanie – naszym zdaniem – nie dostarczy bramek z obu stron. To dlatego, że w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów, w których Legia grała na wyjeździe, tylko jedna z drużyn strzeliła gola lub padł remis 0:0.

Piast Gliwice - Legia Warszawa typy

Przeczuwamy jednocześnie, że spotkanie zakończy się wygraną “Wojskowych”. Taką prognozę motywujemy faktem, że Legia wygrała dwa z ostatnich trzech bezpośrednich pojedynków z Piastem Gliwice.

Przed pojedynkiem w Gliwicach musimy jeszcze zerknąć na ligową tabelę. Legia Warszawa aktualnie jest liderem zestawienia PKO BP Ekstraklasy. Na koncie tego zespołu widnieje 13 punktów. Piast Gliwice natomiast zajmuje 11. lokatę, z dorobkiem 8 “oczek”. Warto jednak zauważyć, że Legia rozegrała dwa mecze mniej.

Piast Gliwice – Legia Warszawa ostatnie wyniki

Ostatnie wyniki tych dwóch ekip przedstawiamy poniżej. Do tej pory zespoły z Gliwic i Warszawy notowały zarówno wzloty, jak i upadki.

Ostatnie mecze Piasta Gliwice

 • Ruch Chorzów – Piast Gliwice 0:3
 • Radomiak Radom – Piast Gliwice 1:1
 • Piast Gliwice – Ruch Chorzów 0:0

Ostatnie mecze Legii Warszawa

 • Legia Warszawa – Widzew Łódź 3:1
 • Legia Warszawa – Midtjylland 1:1 (2:1)
 • Midtjylland – Legia Warszawa 3:3

Piast Gliwice – Legia Warszawa bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te drużyny spotkały się 19 lutego 2023 roku. Wówczas z wygranej cieszyła się Legia Warszawa.

 • Piast Gliwice – Legia Warszawa 0:1
 • Legia Warszawa – Piast Gliwice 2:0
 • Legia Warszawa – Piast Gliwice 0:1

Ostatnie starcie tych ekip padło łupem “Wojskowych”. A jak było wcześniej? Prędzej również zwyciężyła Legia – 5 sierpnia 2022 roku było 2:0 dla stołecznego klubu. 18 kwietnia 2022 roku Piast wygrał zaś 1:0.

Piast Gliwice – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Zapoznaliście już nasze Piast Gliwice – Legia Warszawa typy na mecz ósmej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Czas jeszcze zerknąć na przewidywania bukmacherów. Oni nieco większe szanse na triumf dają ekipie z Warszawy.

 • Wygrana Piasta Gliwice: 2,70
 • Remis: 3,15
 • Wygrana Legii Warszawa: 2,60

Gdzie oglądać Piast Gliwice – Legia Warszawa? Transmisja

Do konfrontacji Piasta Gliwice z Legią Warszawa dojdzie w ramach ósmej kolejki PKO BP Ekstraklasy. To spotkanie zostało przewidziane na 16 września 2023 roku. O której Piast Gliwice – Legia Warszawa początek piłkarskich zmagań?

Rywalizacja ruszy o godzinie 20:00. Emocji zapewne nie zabraknie. Właśnie dlatego warto wygospodarować sobie trochę czasu, by móc śledzić przebieg tej potyczki. O końcowym rozstrzygnięciu zadecydować mogą totalne detale.

Bezpośrednia transmisja pojawi się na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport. Wolisz oglądać ten pojedynek za pomocą internetu? Żaden problem. Wystarczy uruchomić platformę Canal+ online. Można z niej korzystać na komputerach, laptopach, smartfonach, a także tabletach.