Piłkarzu, spójrz w lustro! Może patrzy na ciebie Mister Murawy!

Piłkarzu, spójrz w lustro! Może patrzy na ciebie Mister Murawy!

Czegoś takiego jeszcze nie było! Wystartowały zapisy do Wyborów Najprzystojniejszego Piłkarza Lubelszczyzny 2018! Gala finałowa planowana jest na 26 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach. 

Wystarczy iskra w postaci pomysłu i zaangażowania

Jak przy każdej ciekawej inicjatywie, tak i w tym przypadku potrzebna była kreatywność i inspiracja. Tych dwóch cech nie brakuje pomysłodawczyni wyborów, Pani Danucie Muzyczce, niegdyś czołowej tenisistce stołowej województwa lubelskiego, a dziś m.in. członkini zarządu Kryształu Werbkowice. – Mam czasem takie dziwne pomysły (śmiech). Niedawno przygotowywałam podobne wybory, gdzie pojawili się kandydaci z całej Lubelszczyzny. Dawno temu też organizowałam w Werbkowicach taki konkurs i pamiętam, że wygrał Adam Onkiewicz z Unii Hrubieszów. Ale to oczywiście nie jest kontynuacja tamtych wyborów. Po prostu wpadłam na pomysł, by znów zrobić coś podobnego – mówi sama zainteresowana.

Do kogo skierowane są wybory?

Zasady uczestnictwa w konkursie są banalnie proste. Jest on skierowany do czynnych graczy występujących na co dzień w rozgrywkach od B Klasy aż po najwyższe szczeble rozgrywkowe w kraju. Tu liczy się przede wszystkim ekstraklasowa uroda i przebojowość. Kandydaci muszą być jedynie pełnoletni. Ich wymiary czy stan cywilny nie odgrywają roli. Piłkarze chętni do walki o tytuł najprzystojniejszego zaprezentują się w trzech odsłonach. Od strony zawodowej, czyli w stroju swojego klubu, w luźniejszym wydaniu, czyli w kąpielówkach oraz w wersji wieczorowej, czyli w garniturze.

Moc nagród i atrakcji

Organizatorzy (GOK w Werbkowicach) przygotowali nagrody w aż pięciu kategoriach. Nagroda główna powędruje do Mistera Murawy. Kolejne wyróżnione miejsca to I, II oraz III V-ce Mister. Jak zwykle bywa w tego typu imprezach, nie może również zabraknąć Nagrody Publiczności. Kto zasiądzie w jury? Będą to przede wszystkim przedstawicielki płci pięknej. – Chcemy, żeby zasiadło w nim około siedmiu kobiet. Będą to na pewno dziennikarki i Panie bizneswoman. Kobiety są chętne, żeby znaleźć się w jury. Szczególnie, aby zobaczyć drugie wyjście (śmiech) – żartobliwie podkreśla Danuta Muzyczka. Dodatkową atrakcją będzie obecność na gali Katarzyny Suchowicz – najlepszej piłkarki nożnej w plebiscycie Kroniki Tygodnia. Pani Katarzyna reprezentująca barwy GKS Potok Sitno będzie dekorować zawodników. Trudno o lepszą zachętę do wzięcia udziału w wyborach mistera. Organizatorzy zapowiadają również pojawienie się na uroczystości w Werbkowicach… piłkarskiej gwiazdy! Pomysłodawczyni imprezy mówi tajemniczo: – Jeszcze nie mogę nic zdradzić. Być może pojawi się znany piłkarz z ekstraklasy, były piłkarz lub działacz.

Jak się zapisać?

Zainteresowani mają jeszcze niespełna miesiąc, by wziąć udział w wydarzeniu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 maja pod numerami telefonów: 601 341 445 oraz 846 572 032.

Piłkarzu, nie czekaj! Zgłoś się i zabłyśnij w blasku fleszy!

Do tej pory swój akces zgłosiło czterech śmiałków. Wybory nie dojdą do skutku, jeśli nie zgłosi się co najmniej sześciu kandydatów. Z pewnością przystojnych piłkarzy w naszym województwie jest na pęczki, toteż sześcioosobowa poprzeczka z pewnością jest zawieszona nisko. Lubsport objął patronat medialny nad imprezą obok zamojskiej Kroniki Tygodnia oraz Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Zachęcamy do wzięcia udziału w walce o tytuł Mistera Murawy i już nie możemy się doczekać, kto zostanie okrzyknięty lubelskim Apollo futbolu!

fot. Welcome/enterarena.blogspot.com