Podbeskidzie – Arka typy, transmisja i zakłady (17.07)

Pora na kolejne emocje w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy, ale i Fortuna 1. ligi. W tym materiale skupiliśmy się na tym, by zaprezentować wam Podbeskidzie – Arka typy. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie?

Podbeskidzie – Arka typy na starcie w Bielsku-Białej

Analizując Podbeskidzie – Arka kursy, warto mieć na uwadze nasze przewidywania. Poniżej prezentujemy przeczucia, które mogą być swego rodzaju drogowskazem podczas wizyty u bukmachera. Koniecznie rzućcie okiem!

Podbeskidzie czy Arka – kto wygra na inaugurację?

Pora na kolejny sezon rozgrywek Fortuna 1. ligi. W pierwszej kolejce Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Arkę Gdynia. Zanosi się na ciekawy pojedynek. Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tej konfrontacji. O końcowym rezultacie mogą zadecydować detale.

Podbeskidzie - Arka typy

Interesują cię Podbeskidzie – Arka zakłady? Wcześniej powinieneś zapoznać się z ruchami kadrowymi, do których doszło w przypadku tych dwóch zespołów. Oczywiście nastąpiły zarówno wzmocnienia, jak i rozstania.

Podbeskidzie Bielsko-Biała pozyskało takich zawodników jak Bartosz Bernard, Krzysztof Drzazga, Tomasz Jodłowiec, Maksymilian Manikowski, Iwajło Markow, Maksymilian Sitek, Jakub Wasztyl i Krystian Wieczorek.

Arka też wykonała szereg ruchów transferowych. Do kadry dołączyli następujący piłkarze: Janusz Gol, Omran Haydary, Marcel Predenkiewicz, Kornel Przyborowski, Adrian Purzycki, Bartosz Rymaniak, Przemysław Stolc, Marcel Ziemann.

Jakie są nasze Podbeskidzie – Arka typy w kontekście inauguracji w Bielsku-Białej? Uważamy, że mecz będzie wyrównany i ostatecznie zakończy się podziałem punktów. Remis przeczuwamy choćby dlatego, że bielszczanie zremisowali w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów u siebie.

Poza tym przewidujemy, że w tym pojedynku obie ekipy będą strzelać gole. Tutaj pod uwagę wzięliśmy fakt, że w trzech z czterech ostatnich meczów Podbeskidzia i Arki trafienia notowali przedstawiciele obu zespołów. To bezsprzecznie bardzo wymowne.

Ostatnie mecze Podbeskidzia:

  • Podbeskidzie – Wisła Kraków 3:2
  • Podbeskidzie – Pniówek Pawłowice 9:0
  • Ruch Chorzów – Podbeskidzie 0:1

Podbeskidzie ma za sobą serię sparingów. W ostatnich meczach kontrolnych bielszczanie notowali triumf za triumfem. To może być dla nich pozytywnym bodźcem przed startem rozgrywek.

Ostatnie mecze Arki:

  • Arka – Chojniczanka 0:0
  • Radomiak – Arka 3:2
  • Wisła Płock – Arka 2:0

Arce w meczach kontrolnych szło słabiej, ale oczywiście nie wyniki są w tym przypadku kluczowe. Wszyscy dobrze wiemy, że istotne są zupełnie inne kwestie. Poza tym trzeba też spojrzeć na klasę rywali.

Ostatnie mecze Podbeskidzia i Arki:

  • Podbeskidzie – Arka 1:1
  • Arka – Podbeskidzie 1:0
  • Podbeskidzie – Arka 1:2 (1:1)

Ostatni mecz tych dwóch drużyn zakończył się rezultatem remisowym. Przewidujemy, że tym razem będzie tak samo.

Kiedy i o której początek meczu Podbeskidzia z Arką?

To spotkanie odbędzie się 17 lipca 2022 roku o 12:40.

Gdzie można obejrzeć mecz w Bielsku-Białej?

Zastanawiasz się, Podbeskidzie – Arka gdzie obejrzeć? Transmisja dostępna będzie na Polsat Sport Extra.