Podbeskidzie – GKS Tychy typy i składy – 17 sierpnia 2021

Podbeskidzie – GKS Tychy typy i składy – 17 sierpnia 2021

Czas na starcie “u dołu” ligowej tabeli, Podbeskidzie – GKS Tychy. Typy bukmacherskie i ciekawe analizy mamy już dla Ciebie gotowe!

Najlepsze przedmeczowe typy na Podbeskidzie – GKS Tychy

Zapoznaj się z trzema naszymi typami, a jeśli któryś przypadnie Ci do gustu, to sprawdź, czy prezentowane poniżej na rywalizację Podbeskidzie – GKS Tychy kursy są wciąż aktualne. Zrobisz to, przechodząc na strony polecanych niżej bukmacherów.

Mecz zakończy się remisem

Rzadko stawiamy na remis, ale tym razem na mecz Podbeskidzie – GKS Tychy typy takie aż się nasuwają, kiedy prześledzimy historię bezpośrednich meczów. Aż 6 z ostatnich 8 bezpośrednich spotkań Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy kończyło się remisem, w tym ostatni mecz rozegrany 21 czerwca 2020 roku, kiedy padł wynik 1:1. Mało tego, Podbeskidzie w tym sezonie zremisowało 2 z 3 dotychczas rozegranych spotkań Fortuna 1. Ligi. Żadna z drużyn jeszcze nie wygrała w tym sezonie na ligowym froncie, a patrząc na ich obecną formę, remis nie będzie aż takim złym rezultatem. Choć “Górale” nie będą skakali z radości. Niemniej jednak stawiamy na podział punktów. Warto wykorzystać na Podbeskidzie – GKS Tychy kursy na X, które naszym zdaniem, u polskich bukmacherów są wyjątkowo korzystne.

Obie drużyny strzelą gola

Nawiązując do pierwszego typu, uważamy, że będzie to bramkowy remis. W 6 z ostatnich 8 bezpośrednich meczów obie drużyny zdobywały przynajmniej po jednym golu. Przy czym, w aż czterech z tych spotkań Podbeskidzie i GKS Tychy zdobyły co najmniej po dwie bramki. Widać, że obie ekipy lubią między sobą postrzelać i we wtorek powinniśmy być świadkami tego samego.

Podbeskidzie z czystym kontem do przerwy

Tyszanie w żadnym z trzech rozegranych w tym sezonie Fortuna 1. Ligi spotkań nie zdobyli gola w pierwszej połowie. Mało tego, nie udało im się to także w trzech ostatnich meczach przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. Dlatego, Ci odważniejsi, mogą pokusić się i o takie zakłady.

Sytuacja kadrowa przed pierwszym gwizdkiem w meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy

Po ostatniej kolejce ligowej nie słychać o nowych urazach w szeregach “Górali”, jak i tyszan. Dobra informacja jest też taka, że żaden z piłkarzy gospodarzy czy gości nadchodzącego meczu nie jest zawieszony za kartki.

Podbeskidzie – GKS Tychy składy

Kibice drapią się po głowach i zastanawiają się, jakie będą na mecz Podbeskidzie – GKS Tychy składy. Póki co, możemy zaprezentować prognozowane według nas wyjściowe jedenastki. Oto i one:

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Pesković – Gutowski, Mikołajewsi, Julio Rodriguez, Gach, Roginić, Scalte, Frelek, Joan Roman (Merebaszwili), Biliński.

GKS Tychy: Jałocha – Mańka, Nedić, Szymura, Wołkowicz, Janiak, Steblecki, Żytek, Grzeszczyk, Piątek, Jaroch.

Skoro znasz już nasze na Podbeskidzie – GKS Tychy typy oraz sugerowane składy, to sprawdźmy, czemu jeszcze warto się przyjrzeć.

Historia ostatnich wyników

Ostatnie wyniki to kolejna rzecz, obok której nie można przejść obojętnie, jeśli chce się stawiać na Podbeskidzie – GKS Tychy zakłady. I tak oto, w tym sezonie Fortuna 1. Ligi zarówno “Górale”, jak i tyszanie wciąż poszukują zwycięstwa. Podbeskidzie ma w dorobku 2 remisy i 1 porażkę, a w ostatnim meczu zremisowało 2:2 na wyjeździe z GKS-em Katowice. Jeśli chodzi o GKS Tychy, to ekipa ta zdobyła jak na razie jeden punkt – za remis 1:1 z ŁKS-em Łódź na inaugurację ligi. W ostatniej kolejce tyszanie musieli uznać wyższość lidera z Legnicy, przegrywając u siebie aż 0:3.

Gdzie zostanie przeprowadzona z meczu Podbeskidzie – GKS Tychy transmisja?

Z meczu Podbeskidzie – GKS Tychy transmisja dostępna będzie na Polsat Sport oraz Ipla TV w Internecie. Początek już 17 sierpnia 2021, o godzinie 20:30. Pamiętaj, że darmowe przed Podbeskidzie – GKS Tychy typy odbierzesz we wstępie do tego tekstu.

Gdzie obstawiać ten mecz? Najlepsi bukmacherzy na Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy

Jeżeli postanowiłeś wysłać na mecz Podbeskidzie – GKS Tychy zakłady, to najwyższe kursy znajdziesz w STS, Betclic oraz forBET. Porównaj, których z nich oferuje najlepsze kursy na interesujący Cię zakład, a następnie jeszcze raz upewnij się, jakie mamy na wstępie tekstu na mecz Podbeskidzie – GKS Tychy typy. Życzymy szczęścia i wygranej!