Podbeskidzie – Odra Opole typy i składy – 6 sierpnia 2021

Podbeskidzie – Odra Opole typy i składy – 6 sierpnia 2021

Obie drużyny nie mogą być zadowolone z inauguracji sezonu 2021/22. Jak będzie w meczu Podbeskidzie – Odra Opole? Typy, kursy i analizy bukmacherskie znajdziesz w naszym materiale!

Aktualnie najlepsze darmowe typy na Podbeskidzie – Odra Opole

Poniżej zaprezentowaliśmy trzy darmowe prognozy bukmacherskie na starcie Podbeskidzie – Odra Opole. Typy te przygotowaliśmy w oparciu o dostępne statystyki, bilans bezpośrednich meczów oraz formę obu drużyn. Są one w 100% bezstronne, gdyż nie jesteśmy kibicami żadnej z wymienionych drużyn. Zanim wyślesz na Podbeskidzie – Odra Opole zakłady, sprawdź, klikając w poniższe linki, czy kursy bukmacherskie są aktualne.

Podbeskidzie wygra mecz

Na mecz Podbeskidzie – Odra Opole typy zaczynamy od klasycznego zakładu na zwycięzcę meczu, w którym upatrujemy popularnych “Górali”. Podbeskidzie to tegoroczny spadkowicz, który marzy o powrocie do PKO BP Ekstraklasy, a Odra Opole znów prawdopodobnie będzie okupować dolne sektory ligowej tabeli. Na inaugurację Fortuna 1. Ligi, Podbeskidzie zremisowało na wyjeździe 1:1 z Górnikiem Polkowice. Oczywiście, wynik ten nie jest satysfakcjonujący i teraz, “Górale” zrobią wszystko, aby dobrze zaprezentować się przed własną publicznością.  Odra zanotowała z kolei ligowy falstart. Porażka 1:4 z Miedzią Legnica na własnym stadionie nie napawa optymizmem przed wyjazdem do Bielska-Białej. Także historia bezpośrednich meczów powoduje, że w nadchodzącym starciu Podbeskidzie – Odra Opole prognozy nie mogą być inne, niż wygrana “Górali”. Podbeskidzie wygrało bowiem 4 z ostatnich 4 bezpośrednich spotkań z Odrą Opole.

Powyżej 2.5 gola

Spodziewamy się meczu obfitującego w co najmniej trzy bramki. Ostatni mecz Podbeskidzie – Odra Opole zakończył się wynikiem 4:3, a 5 z ostatnich 6 bezpośrednich spotkań kończyło się wynikami powyżej 2.5 gola. Odra Opole traciła gola w każdym z trzech swoich ostatnich meczów, w tym aż cztery na inaugurację ligi z Miedzią Legnica. Zaś Podbeskidzie Bielsko-Biała strzelało co najmniej jedną bramkę w każdym z pięciu ostatnich spotkań. Wszystkie te statystyki nakazują sądzić, że na mecz Podbeskidzia – Odra Opole typy na over 2.5 gola są łakomym kąskiem.

Obie strzelą (BTTS)

Spodziewając się powyżej 2.5 bramek w tym meczu 2. kolejki Fortuna 1. Ligi, naturalnie też, kierujemy się ku BTTS-owi, a więc zakładowi na to, że obie strzelą. Taka sytuacja miała miejsce w połowie (4 z 8) ostatnich bezpośrednich meczów Podbeskidzie – Odra Opole. Kursy na BTTS tym razem są wyjątkowo atrakcyjne, więc warto wykorzystać sytuację. Zwłaszcza, że Odra strzeliła gola w dwóch, a Podbeskidzie w pięciu z ostatnich swoich meczów.

Sytuacja kadrowa przed Podbeskidzie – Odra Opole: kontuzje, zawieszenia

To dopiero druga kolejka Fortuna 1. Ligi. W pierwszej żaden z graczy Podbeskidzia czy Odry Opole nie otrzymał czerwonej kartki, a więc tematu zawieszeń w ogóle nie ma. W obu obozach nie ma też informacji o nowych kontuzjach. Zatem trenerzy doskonale wiedzą, z kogo mogą skorzystać. W obu ekipach przed sezonem doszło do wielu zmian. Zwłaszcza w Podbeskidziu, gdzie drużyna po spadku z PKO BP Ekstraklasy została niemalże wywrócona do góry nogami. Nie próżnował też jednak komitet transferowy Odry Opole.

Podbeskidzie – Odra Opole składy

podbeskidzie - odra opole typy

O ile w Podbeskidziu po względnie poprawnym remisie z Górnikiem Polkowice na wyjeździe nie ma się co spodziewać większych roszad, to zapewne trener Odry Opole, po bolesnej porażce 1:4 z Miedzią Legnica wprowadzi nieco zmian w składzie.

Prognozowane składy na mecz Podbeskidzie – Odra Opole naszym zdaniem:

Podbeskidzie: Peškovič – Gutowski, Mikołajewski, Julio Rodríguez, Kowalski-Haberek, Gach – Scalet (Román), Bieroński, Frelek (Roginić) – Biliński, Polkowski.

Odra Opole: Lenarcik – Mijuskovic, Matuszek, Borde, Garuch, Dominguez, Tront, Śliwa (Kaczmarek), Drzazga, Carolina, Stróżyński.

Ostatnie wyniki

Podbeskidzie w pierwszej kolejce Fortuna 1. Ligi zremisowało 1:1 z niżej notowanym Górnikiem Polkowice. Jeszcze wcześniej, w trakcie przedsezonowych przygotowań “Górale” zremisowali 4:4 z Garbarnią czy przegrali 0:2 z Chrobrym. Czas zatem na pierwsze zwycięstwo. I takie na mecz Podbeskidzie – Odra Opole typy wystawiamy!

Co u Odry Opole? Bolesna porażka na inaugurację ligi 1:4 z Miedzią Legnica to nie pierwszy powód do zmartwień. Wcześniej Odra zremisowała towarzysko z Polkowicami 1:1 czy przegrała 0:2 z Jastrzębiem-Zdrój.

O której godzinie mecz Podbeskidzie – Odra Opole i gdzie transmisja?

Transmisję przeprowadzi Polsat Sport, a transmisja online dostępna będzie na Ipla TV. Mecz zostanie rozegrany 6 sierpnia 2021 roku, o godzinie 20:30.

Gdzie obstawiać Podbeskidzie – Odra Opole? Najlepsi bukmacherzy

Polecamy STS, Fortunę oraz PZBuk, gdzie znajdziesz najlepszą ofertę na ten mecz i całkiem niezłe na Podbeskidzie – Odra Opole kursy. Powodzenia!