Podbeskidzie – Pogoń Szczecin typy i kursy bukmacherskie (07.11.2023)

Wtorek to nie tylko emocje związane z Ligą Mistrzów. W ramach rozgrywek Pucharu Polski dojdzie bowiem do dwóch stosunkowo interesujących starć. Która z ekip będzie mogła cieszyć się z awansu? Sprawdźcie nasze Podbeskidzie – Pogoń Szczecin typy.

Podbeskidzie – Pogoń Szczecin typy bukmacherskie

Mówi się często, że prawdziwy typer unika zmagań pucharowych jak ognia. Coś w tym jest, albowiem akurat w tego typu rywalizacji bardzo często spotykamy się z zupełnie nieoczywistymi rozstrzygnięciami. Najświeższy przykład to chociażby odpadnięcie Bayernu w DFB Pokal z ekipą Saarbrucken.

Zachowując oczywiście wszelkie proporcje, w rolę niemieckiego trzecioligowca będzie próbowało wcielić się lada chwila Podbeskidzie. Górale na własnym obiekcie podejmą rywala z Pomorza i zdecydowanie nie są typowani do roli faworytów.

podbeskidzie-pogon-typy

Portowcy z Kamilem Grosickim w składzie mają za sobą naprawdę udane tygodnie i ani myślą pożegnać się z pucharem, który to może być dla nich jedną z dwóch dróg do ponownej gry w eliminacjach europejskich rozgrywek w kolejnym sezonie.

W poszukiwaniu interesujących zakładów na to spotkanie zdecydowaliśmy się skupić na dwóch odrębnych propozycjach – każda z nich jest blisko związana z zespołem gości. Pierwsze Podbeskidzie – Pogoń Szczecin typy dotyczą bezpośredniego triumfu podopiecznych Jensa Gustafssona. Jesteśmy wręcz pewni, że szczecinianie zachowają więcej zimnej krwi i rozstrzygną losy tej rywalizacji na swoją korzyść.

Przewaga Dumy Pomorza powinna być jednocześnie na tyle znacząca, by na tablicy wyników po 90. minutach meczu widniały po ich stronie co najmniej dwie strzelone bramki. Ofensywa w formie, tak więc wszystko wskazuje na to, że podobny zakład ma szanse powodzenia.

Kamil Grosiki na swoich mediach społecznościowych opublikował post zagrzewający drużynę do walki, a więc o determinację po stronie ekstraklasowicza może być chyba spokojni. Jeśli równie ambitnie do całej rywalizacji podejdą bielszczanie, to o poziom wtorkowej potyczki będziemy mogli być chyba spokojni.

Podbeskidzie – Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

Wysoki przelicznik równy 4.00 opisuje prawdopodobieństwo zwycięstwa w tym spotkaniu drużyny ze Śląska. Dużo niższy kurs, bo wynoszący raptem 1.80 bukmacher Superbet zdecydował się natomiast wystawić na ewentualną wygraną przyjezdnych z północy kraju. Remis opatrzono natomiast dokładnie takim samym kursem jak triumf teamu dowodzonego przez Grzegorza Mokrego tj. 4.00.

Podbeskidzie – Pogoń Szczecin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatnia będąca zarazem bardzo pechową porażką w przypadku szczecinian miała miejsce w ostatnich dniach września. To wtedy Pogoń w dramatycznych okolicznościach uległa ekipie warszawskiej Legii. Od tamtej pory Granatowo-bordowi mogą pochwalić się serią pięciu meczów z rzędu bez porażki.

Mniej więcej przez ten sam okres Podbeskidzie wygrało raptem dwa pojedynki, w tym jeden był starciem towarzyskim. To chyba idealnie obrazuje szanse, jakie na wygranie omawianej batalii ma każda z jej stron.

Gdzie oglądać Podbeskidzie – Pogoń Szczecin? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z obiektu w Bielsku-Białej będzie dostępny za pośrednictwem kanału Łączy nas Piłka na platformie YouTube, co jest swoistym nowum, choć w przeszłości ten reprezentacyjny profil transmitował już inne ważne spotkania. Jeśli chodzi natomiast o początek meczu, to zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 7 listopada 2023 roku.