Podbeskidzie – Puszcza typy i kursy bukmacherskie (20.08)

Przed nami kolejny, ciekawie zapowiadający się pojedynek w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Odbędzie się on w Bielsku-Białej. Przygotowaliśmy specjalnie na mecz Podbeskidzie – Puszcza typy, które pomogą znaleźć najciekawsze opcje przy obstawianiu.

Podbeskidzie – Puszcza typy, analizy i komentarze przed spotkaniem

W sobotnie popołudnie w Bielsku-Białej zmierzą się zespoły, które nie najgorzej rozpoczęły kolejny sezon. Wprawdzie przed potyczką Podbeskidzie – Puszcza kursy bukmacherów stawiają w roli faworytów drużynę gospodarzy, lecz my skupimy się także na innych aspektach spotkania, które możemy obstawić.

Czeka nas ciekawe, sobotnie popołudnie w Bielsku-Białej. Kto okaże się lepszy?

Jak już pisaliśmy wyżej zdecydowanym faworytem potyczki Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice jest ekipa gospodarzy. W 6 ligowych kolejkach podopieczni Mirosława Smyły zanotowali 4 zwycięstwa i 2 porażki. Dorobek 12 punktów daję im 3 pozycję w tabeli. Niepołomiczanie podczas tej samej ilości spotkań zaliczyli 3 wygrane, 1 remis i 2 porażki. Daje to w tej chwili ekipie z małopolski 9 miejsce.

podbeskidzie - puszcza typy

Z pewnością wielu z was chciałoby postawić na mecz Podbeskidzie – Puszcza zakłady. My proponujemy dwa. Uwzględniliśmy w nich statystyki drużyn, a zwłaszcza meczów rozegranych przez zespół Puszczy (także na wyjeździe). Pierwszym typem, którym warto się zainteresować jest drużyna, która trafi pierwsza do siatki. Naszym zdaniem będzie to zespół gospodarzy sobotniej potyczki. Z statystyk wynika, że drużyna z Niepołomic, traciła gola jako pierwsza w 11 z 15 ostatnich pojedynków. To, że ekipa z Bielska-Białej, naszym zdaniem trafi jako pierwsza nie oznacza, że mecz nie będzie zacięty. Nasze drugie na pojedynek Podbeskidzie – Puszcza typy to zdobycie bramki przez oba zespoły. Taki scenariusz miał miejsce w 6 z 10 ostatnich meczów Puszczy na wyjeździe.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Puszcza – Podbeskidzie 4:2
  • Podbeskidzie – Puszcza 4:0
  • Podbeskidzie – Puszcza 2:2

Sobotni pojedynek będzie 9 bezpośrednim spotkaniem tych zespołów. Do tej pory drużyna Podbeskidzia zanotowała 5 zwycięstw, zespół Puszczy 2 zwycięstwa oraz jeden raz mecz zakończył się remisem.

Ostatnie mecze Podbeskidzia

  • Chrobry – Podbeskidzie 0:1
  • Podbeskidzie – Skra 0:1
  • GKS Tychy – Podbeskidzie 1:4

Bielsko-bielanie wydają się być ostatnio w niesamowitej formie. Z ostatnich 5 spotkań wygrali 4, a jedynym ich pogromcą była drużyna Skry Częstochowa.

Ostatnie mecze Puszczy

  • Puszcza – Termalica 0:0
  • ŁKS Łódź – Puszcza 2:0
  • Puszcza – Chojniczanka 3:2

Ostatnie 3 pojedynki niepołomiczan to zwycięstwo, porażka i remis. Czy w spotkaniu z Podbeskidziem goście z małopolski zanotują zwycięstwo mimo iż nie są faworytami?

Gdzie? Kiedy? O której spotkanie Podbeskidzie – Puszcza?

Pojedynek rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia o godzinie 15:00.

Podbeskidzie – Puszcza gdzie obejrzeć mecz?

Jak większość spotkań w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi mecz transmitowany będzie online na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie statscore po wykupieniu dostępu.