Podział punktów na inaugurację. Juniorzy starsi Motoru zremisowali z Koroną

Podział punktów na inaugurację. Juniorzy starsi Motoru zremisowali z Koroną

W pierwszym meczu rundy wiosennej na boiskach Centralnej Ligi Juniorów Starszych zawodnicy Motoru Lublin zremisowali bezbramkowo z Koroną Kielce. Dla podopiecznych Tomasza Jasika to piąty podział punktów w sezonie 2017/2018.

KOMENTARZ TRENERA

Tomasz Jasik: Na pewno trzeba szanować punkt zdobyty w starciu z naprawdę mocnym przeciwnikiem. Myślę, że w tym meczu mógł paść każdy wynik, ponieważ zarówno my, jak i Korona Kielce, mieliśmy dużo klarownych okazji do zdobycia bramki. Spotkanie stało pod znakiem walki w środku pola, było dużo zamkniętej gry, mało kreowania z obydwu stron, dlatego też mecz nie był zbyt przyjemny do oglądania dla kibiców. Mogliśmy wygrać, ale nie wykorzystaliśmy dwóch dogodnych sytuacji. Po wyłożeniu piłki na siódmy metr przez Kamila Kumocha strzał oddał Bartłomiej Tkaczuk, lecz piłka trafiła prosto w ręce bramkarza. Trafiliśmy także w poprzeczkę po strzale ze stałego fragment gry. W 40. minucie boisko opuścił Rafał Dobrzyński, który doznał urazu. Nie wiemy jeszcze, co mu dolega, ponieważ aktualnie przebywa na badaniach.

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Motor Lublin podejmie Znicz Pruszków (18 marca, 12:00).

Motor Lublin – Korona Kielce 0:0

Motor: Karczewski – Kożuchowski, Cichocki, Dobrzyński (40′ Kraśniewski), Kopyciński – Buczek, Kumoch, Jaśkiewicz (60′ Kłos), Pęcak (65′ Pryliński), Tkaczuk – Rak (90′ Dusiło).

Żółte kartki: Maksymilian Cichocki, Piotr Kożuchowski – Kacper Rogoziński, Mateusz Bartosiak.

fot. Robert Romaniuk