Pogoń – Broendby typy, kursy i zakłady na eliminacje Ligi Konferencji

Losowanie par kwalifikacyjnych Ligi Konferencji ułożyło się tak, iż Portowcy z rundy na rundę będą zmuszeni mierzyć się z coraz to trudniejszymi rywalami. Czy można oczekiwać, że ich pojedynek domowy z aktualnymi mistrzami Danii zakończy się korzystnym rezultatem? Pogoń – Broendby typy, kursy i zakłady.

Najciekawsze Pogoń – Broendby typy bukmacherskie (21.07.2022)

Jak przedstawiają się najbardziej interesujące Pogoń – Broendby zakłady bukmacherskie? Sprawdźcie kilka naszych propozycji:

Najważniejsze to nie poddać się bez walki

Pogoń – Broendby kursy to jedno, a realne szanse to drugie. Takiego zdania jest przynajmniej większość “znawców” piłki nożnej w Polsce. Uważają oni bowiem, że Kamil Grosicki i spółka nie mają raczej większych szans na awans do kolejnej rundy zmagań. Nie ma jednak niczego lepszego, niż zagranie na przysłowiowym nosie tego typu fachowcom. Siła szczecińskiej drużyny jest naszym zdaniem dużo większa, aniżeli większości kibiców się wydaje. Ich zwycięstwo w całym meczu byłoby może zakładem zbyt ryzykownym, ale już triumf w jednej z połów wydaje się być propozycją bardzo rozsądną.

pogoń-broendby-typy

Kto może być najjaśniejszą postacią w szeregach Bordowych? Wiele wskazuje na to, iż przysłowiową różnicę zrobi Luka Zahovic. Słoweński napastnik rozpoczął kampanię 2022/2023 z naprawdę wysokiego C. Oby udało mu się utrzymać tę formę przynajmniej do końca czwartkowej batalii na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

Aktualna forma

Oto jakie rezultaty na przestrzeni minionych tygodni osiągały obie opisywane drużyny:

Ostatnie mecze Pogoni

  • Pogoń – Widzew 2:1
  • KR Reykjavik – Pogoń 1:0
  • Pogoń – KR Reykjavik 4:1

W poczynaniach Dumy Pomorza zdecydowanie brak jest jeszcze stabilizacji. Szczecinianie bardzo dobre mecze przeplatają takimi totalnie słabymi. Oby pierwsza odsłona zmagań z Broendby okazała się początkiem imponującej serii kolejnych triumfów.

Ostatnie pojedynki Broendby

  • Broendby – Aarhus 1:0
  • Broendby – F. Amager 2:0
  • Rostock – Broendby 3:1

Inauguracja ligowego grania przebiegła zdecydowanie po myśli zawodników jedenastokrotnego mistrza Danii. Przełożenie tej formy na pojedynek z Pogonią nie powinno sprawić im większych problemów, lecz my oczywiście trzymamy po cichu kciuki za to, aby tym razem powinęła im się noga. Patriotyczny duch nigdy nie ginie!

Spotkania bezpośrednie

  • Broendby – Pogoń 3:1

W przypadku omawianej potyczki historia bezpośrednich pojedynków wygląda niemal identycznie jak w parze Lech – Dinamo Batumi. Ekipy Pogoni oraz Broendby mierzyły się ze sobą dotychczas zaledwie jeden raz. Górą w tym starciu byli niestety rywale zza granicy. Od czasu tego spotkania minęło jednak ponad trzy lata. Wierzymy, że po tak długim okresie rezultat będzie zgoła odwrotny.

Kiedy mecz Pogoń – Broendby? O której godzinie początek?

Rozpoczęcie rywalizacji Portowców zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 21 lipca 2022 roku. O tym Pogoń – Broendby gdzie obejrzeć to starcie przeczytacie natomiast w kolejnym z akapitów.

Gdzie oglądać Pogoń – Broendby? Transmisja

Pojedynek pomiędzy Pogonią a Broendby będzie dostępny na antenie stacji TVP Sport.