Pogoń – KR Reykjavik typy, kursy i zakłady na eliminacje Ligi Konferencji

Na kilka chwil przed spotkaniem z udziałem gdańskiej Lechii na murawę stadionu w Szczecinie wybiegną również zawodnicy tamtejszej Pogoni. Portowcy są co prawda zdecydowanym faworytem tego pojedynku, ale przecież niespodzianki w futbolu zdarzają się ostatnio niezwykle ciężko. Myślicie, że tym razem będziemy świadkami kolejnej? Pogoń – KR Reykjavik typy, zakłady, gdzie i o której odbędzie się mecz? Serdecznie zapraszamy.

Pogoń – KR Reykjavik typy bukmacherskie (07.07.2022)

Wieczór obfity w bramki

Los chciał, że zarówno wspominana wyżej Lechia jak i Pogoń trafili w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej na naprawdę mało wymagających rywali. Wszyscy kibice piłki nożnej w Polsce liczą, że prawdziwe emocje dla rodzimych ekip zaczną się dopiero w kolejnej fazie rywalizacji. Pogoń – KR Reykjavik typy na zdobycie przynajmniej jednego trafienia przez gospodarzy w każdej z połów tego pojedynku wydają nam się bardzo rozsądną propozycją. Wypracowanie sobie konkretnej przewagi przed rewanżem jest niezwykle istotne. Jesteśmy przekonani, że podopieczni Jensa Gustafssona wiedzą o tym doskonale.

Pogoń - KR Reykjavik - typy

Pogoń – KR Reykjavik kursy na trzy bądź więcej bramek wydają się być jedną z najrozsądniejszych opcji na ten czwartkowy bój. Liczymy oczywiście na to, że znaczną część tych goli zdobędą miejscowi. Islandczycy bez walki się jednak na pewno nie poddadzą. Ekipa ze stolicy kraju rok rocznie przystępuje przecież do rywalizacji na europejskich arenach. Co prawda z marnym skutkiem, ale to akurat jest mało istotne. Wywieszenie białej flagi absolutnie nie wchodzi w grę.

Aktualna forma obu zespołów

Szczecinianie podczas przedsezonowych przygotowań mierzyli się z dwoma pozostałymi uczestnikami eliminacji tj. Lechią oraz Lechem. Jak widać poniżej powinni być z tej małej rywalizacji stosunkowo zadowoleni. Oby udało im się przenieść te dobre występy także na starcie z islandzkim przeciwnikiem.

Ostatnie mecze Pogoni

  • Lech – Pogoń 0:1
  • Pogoń – Bruk Bet 2:2
  • Lechia – Pogoń 0:0

Ostanie spotkania KR Reykjavik

  • KR Reykjavik – Vikingur Reykjavik 0:3
  • Njardvik – KR Reykjavik 0:1
  • Breidablik – KR Reykjavik 4:0

Kiedy mecz Pogoń – KR Reykjavik? O której godzinie początek?

Jako oficjalną datę rozpoczęcia potyczki Pogoń Szczecin – KR Reykjavik podaje się dzień 7 lipca 2022 roku. Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć w okolicach 18:00.

Gdzie oglądać Pogoń – KR Reykjavik? Transmisja

Prawo do transmitowania wszystkich spotkań z udziałem polskich drużyn uzyskała Telewizja Polska. Pytania Pogoń – KR Reykjavik gdzie obejrzeć nie powinny więc pojawiać się już zbyt często, gdyż powszechnie wiadomo, że każdy zainteresowany będzie mógł śledzić to starcie na antenie TVP Sport.