Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Przed nami kolejne emocje związane z Fortuna Pucharem Polski. W poniższym tekście wyjaśniam, gdzie pojawi się Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok transmisja. Z pewnością emocji podczas tego pojedynku nie zabraknie! 

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok? Transmisja na żywo (03.04.2024)

Zastanawiasz się Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok gdzie oglądać? Bezpośredni przekaz live z tej konfrontacji dostępny będzie na kanale Polsat Sport Extra. Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić ten mecz. O końcowym rozstrzygnięciu zadecydować mogą detale.

Warto wyraźnie zaznaczyć, że mecz zaplanowano na 3 kwietnia 2024 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 20:30. Faworytem tej konfrontacji jest zespół “Portowców”, choć tak naprawdę żadnego scenariusza nie można wykluczyć.

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz dostępny będzie nie tylko w telewizji. Polsat Sport Extra przeprowadzi transmisję w TV, zaś online mecz będzie można oglądać na platformie Polsat Box Go.

Wspomniane rozwiązanie pozwala na oglądanie meczów z poziomu rozmaitych platform. Możliwe jest to choćby na smartfonach, komputerach, telewizorach i tabletach. Każdy powinien znaleźć zatem coś dla siebie.

Co warto wiedzieć przed meczem w Szczecinie?

Mecz półfinałowy Fortuna Pucharu Polski odbędzie się 3 kwietnia 2024 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godz. 20:30. Stawka jest bardzo duża – chodzi oczywiście o awans do wielkiego finału Fortuna Pucharu Polski! 

O końcowym rozstrzygnięciu mogą tutaj zdecydować niuanse. Na pewno będzie ciekawie, na pewno będzie się działo, oj będzie!

Po raz ostatni te dwie drużyny mierzyły się 18 października 2023 roku. Wtedy zadziało się sporo. Ostatecznie górą była Pogoń Szczecin. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Wcześniej Jagiellonia Białystok pokonała “Portowców”. Wynik 2:0 padł 11 lutego 2023 roku.