Pogoń Szczecin – Korona Kielce typy, kursy i zapowiedź (18.03.2023)

W 25. kolejce PKO BP Ekstraklasy Pogoń Szczecin zagra z Koroną Kielce. Już teraz prezentujemy wam bardzo interesujące Pogoń Szczecin – Korona Kielce typy na ten pojedynek.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce typy i przewidywania

Przedstawiliśmy już godne uwagi Pogoń Szczecin – Korona Kielce typy. W kontekście tego pojedynku przeczuwamy choćby to, że wygra wyżej notowany zespół “Portowców”. W tym przypadku znaczenie ma między innymi fakt, że szczecinianie wygrali dwa z ostatnich trzech meczów z Koroną Kielce.

Pogoń Szczecin - Korona Kielce typy

Poza tym zakładamy, że pierwsza połowa zakończy się rezultatem remisowym. Tutaj uwzględniliśmy kwestię tego, że Pogoń zremisowała premierową odsłonę dziesięciu z ostatnich piętnastu meczów. Bardzo wymowne, prawda?

Przed meczem w Szczecinie wręcz konieczne jest uważne przestudiowanie sytuacji w tabeli PKO Ekstraklasy. Obecnie zdecydowanie wyżej znajduje się Pogoń. To czwarta siła najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Na koncie ma 39 punktów. To efekt jedenastu zwycięstw, sześciu remisów i siedmiu porażek.

Korona Kielce zaliczyła natomiast siedem zwycięstw, pięć remisów i poniosła dwanaście porażek. Uzbierała w sumie 26 “oczek”. Z takim wynikiem zajmuje dopiero piętnaste miejsce. Kielczanie muszą się bronić przed spadkiem do pierwszej ligi.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce ostatnie wyniki

Jak ostatnio wypadały zespoły ze Szczecina i Kielc? Jeżeli weźmiemy pod uwagę trzy poprzednie mecze PKO Ekstraklasy, to ich bilans jest taki sam – dwa zwycięstwa i porażka.

Ostatnie mecze Pogoni Szczecin

  • Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 0:1
  • Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 0:2
  • Wisła Płock – Pogoń Szczecin 0:1

Ostatnie mecze Korony Kielce

  • Korona Kielce – Radomiak Radom 2:1
  • Korona Kielce – Wisła Płock 1:0
  • Warta Poznań – Korona Kielce 5:1

Pogoń Szczecin – Korona Kielce bezpośrednie mecze

Do ostatniej konfrontacji z udziałem tych dwóch ekip doszło 4 września 2022 roku. Wtedy Pogoń Szczecin okazała się nieco lepsza.

  • Korona Kielce – Pogoń Szczecin 1:2
  • Pogoń Szczecin – Korona Kielce 0:1
  • Korona Kielce – Pogoń Szczecin 0:1

Wcześniej – 20 grudnia 2019 roku – ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy kieleckiej Korony. 19 sierpnia 2019 roku górą była natomiast Pogoń (1:0).

Pogoń Szczecin – Korona Kielce kursy bukmacherskie

Zdążyliście już pewnie uważnie przeanalizować nasze Pogoń Szczecin – Korona Kielce typy. Zakładają one triumf gospodarzy. W roli faworyta “Portowców” stawiają również bukmacherzy.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Korona Kielce? Transmisja

Konfrontacja Pogoni Szczecin z Koroną Kielce odbędzie się w ramach 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie przewidziano na 18 marca 2023 roku. O której Pogoń Szczecin – Korona Kielce początek tego pojedynku? Mecz rozpocznie się o 17:30.

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 3, Canal+ Sport i za pośrednictwem internetowej platformy Canal+ online. Na tym jednak nie koniec!

Konfrontację Pogoni z Koroną obejrzysz również zupełnie za darmo na sport.tvp.pl lub w aplikacji mobilnej TVP Sport. Oczywiście przekaz live pojawi się również na kanale TVP Sport.