Pogoń Szczecin – Lech Poznań typy i kursy na mecz (01.10.2023)

Przed Portowcami kolejny wymagający pojedynek. Tym razem po drugiej stronie boiska zameldują się gracze ze stolicy województwa wielkopolskiego. Jaki przebieg może mieć spotkanie Pogoń Szczecin – Lech Poznań? Typy, kursy oraz krótka analiza poniżej. Serdecznie zapraszamy.

Pogoń Szczecin – Lech Poznań typy i przewidywania

Gdyby szczecinianie potrafili zachowywać nieco więcej zimnej krwi w końcówkach swoich starć, to na ich koncie znajdowałoby się w tej chwili o kilka oczek więcej. Mimo zdobywania wielu goli Kamil Grosicki i jego klubowi koledzy pozwalają sobie na niepotrzebne rozluźnienie, co zdołają bardzo umiejętnie wykorzystywać zespoły pokroju warszawskiej Legii.

Niewykluczone, że podobną drogą spróbuje pójść Kolejorz. Nasze Pogoń Szczecin – Lech Poznań typy będą jednak dotyczyć czegoś zupełnie innego. Mowa tu konkretnie o liczbie zdobytych bramek. Po zsumowaniu dorobku gospodarzy oraz przyjezdnych z Poznania powinny to być przynajmniej trzy gole.

pogon-lech-typy

Michał Probierz wspomniał w jednym z wywiadów, iż postara się o włączenie do kadry pierwszej reprezentacji paru graczy, którzy pokazywali się w jego drużynie U-21 z wyjątkowo dobrej strony. Wzorowym kandydatem do takiego upragnionego awansu do głównego zespołu jest Filip Marchwiński.

21-latek to najjaśniejsza postać Kolejorza w bieżącym sezonie. Pięć goli oraz jedno ostatnie podanie mówią same za siebie. Mamy przeczucie, że po meczu z Pogonią ten dorobek bramkowy ulegnie powiększeniu. Czy wyłącznie o jednego gola? To okaże się już niebawem.

Pogoń Szczecin – Lech Poznań ostatnie wyniki

Kibice Pogoni oraz Lecha nie mogą ostatnio narzekać na nudę. Ich pupile systematycznie trafiają bowiem do siatki rywali. Bardzo często kończy się to pewną wygraną, ale zdarzają się oczywiście również sytuacje, w których należy przełknąć gorycz porażki. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak to będzie wyglądało w najbliższą niedzielę. Zapowiada się arcyciekawa rywalizacja.

Ostatnie mecze Pogoni Szczecin

  • Pogoń – Legia 3:4
  • Cracovia – Pogoń 1:5
  • Pogoń – Korona 3:1

Ostatnie mecze Lecha Poznań

  • Lech – Raków 4:1
  • Lech – Stal Mielec 2:1
  • Warta – Lech 0:2

Pogoń Szczecin – Lech Poznań bezpośrednie mecze

  • Lech – Pogoń 2:2
  • Pogoń – Lech 2:2
  • Lech – Pogoń 0:1

W dwóch poprzednich bezpośrednich pojedynkach zwycięzca nie został wyłoniony. Podobny scenariusz nie zadowala aktualnie raczej żadnej ze stron. Walka o trzy oczka powinna być zatem wyjątkowo zacięta.

Pogoń Szczecin – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Pogoń Szczecin – Lech Poznań typy to jedno, ale równie istotne są kursy bukmacherskie na zbliżającą się batalię. Oto przeliczniki wprost z oferty bukmachera Superbet.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Lech Poznań? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna zarówno na antenach Canal + Sport, jak i Canal + Sport 3. O której Pogoń Szczecin – Lech Poznań? Sygnał informujący o rozpoczęciu rywalizacji powinien wybrzmieć około godz. 17:30 w dniu 1 października 2023 roku.