Pogoń Szczecin – Legia Warszawa gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa gdzie oglądać? Transmisja i stream online
fot. Icon Sport

Raptem kilka dni po zdobyciu Pucharu Polski podopieczni Kosty Runjaica udają się na drugi koniec Polski, by rozegrać spotkanie z tamtejszą Dumą Pomorza. Sprawdźcie Pogoń Szczecin – Legia Warszawa gdzie oglądać i czy będzie dostępny stream za darmo.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Legia Warszawa ? Transmisja

Jako że niemal wyłączne prawa do relacjonowania rozgrywek PKO Ekstraklasy posiada platforma Canal +, to tradycyjnie Pogoń Szczecin – Legia Warszawa transmisja będzie dostępna na antenach Canal + Sport 3, Canal + Premium oraz Canal + 4K Ultra. Początek przekazu na żywo około godz. 17:30 w dniu 7 maja 2023 roku.

Gdzie obejrzeć Pogoń Szczecin – Legia Warszawa ? Stream online

Musimy zasmucić wszystkich tych, którzy oczekują, że uda im się znaleźć Pogoń Szczecin – Legia Warszawa stream za free. Jeśli chodzi o legalne źródła, to za dostęp do każdego z nich trzeba uiścić stosowną zapłatę.

Tam wszystko się zaczęło

Przygoda Kosty Runjaica na polskie ziemi zaczęła się w 2017 roku właśnie w Szczecinie. Po blisko pięciu latach spędzonych na Pomorzu niemiecki szkoleniowiec pochodzenia serbskiego zdecydował się na kolejny krok, jakim było przejęcie najbardziej utytułowanego zespołu w naszym kraju tj. warszawskiej Legii.

Dziś już jako główny trener Wojskowych Runjaic wraca do Szczecina z tylko jednym i ściśle sprecyzowanym celem – cenną wygraną. Już w chwili rozpoczęcia tego pojedynku może się jednak okazać, że nawet kilkubramkowe zwycięstwo Legionistów nie da im już jakichkolwiek szans na zrzucenie Rakowa z pozycji lidera.

Czy będzie to równoznaczne z kiepskim widowiskiem i tym, że informacji Pogoń Szczecin – Legia Warszawa nie będzie wyszukiwał absolutnie nikt? Miejmy nadzieję, że zdecydowanie nie, gdyż nie ukrywamy, że my obiecujemy sobie po tym starciu naprawdę sporo.