Pogoń Szczecin – Legia Warszawa typy, kursy i zapowiedź (27.09.2023)

Przed nami jedno z najciekawszych spotkań 6. serii gier PKO Ekstraklasy. Jaki przebieg może mieć rywalizacja na obiekcie im. Floriana Krygiera? W paru słowach o tym w tekście Pogoń Szczecin – Legia Warszawa typy. Miłej lektury!

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa typy i przewidywania

Jeśli na poczynania którejś z drużyn niedawna przerwa reprezentacyjna wpłynęła wyjątkowo korzystnie, to na pewno należy w tym miejscu wspomnieć o szczecińskiej Pogoni. Duma Pomorza zdecydowanie wygrała swoje dwa ostatnie mecze, aplikując w nich przy okazji swoim rywalom aż osiem goli!

Już jedno trafienie w starciu z Wojskowymi będzie można określić jako sukces. Nie ma się co bowiem oszukiwać, że warszawianie to zespół co najmniej o klasę wyższy niż Korona czy też Cracovia.

pogon-legia-typy

 

W szeregach obu zespołów jest przynajmniej kilku zawodników, dla których omawiany pojedynek będzie wyjątkowy. Szczególnie na wygranej będzie jednak z pewnością zależało także samemu Koscie Runjaicowi. Nie zapominajmy bowiem, że Serb z niemieckim paszportem właśnie w drużynie z województwa zachodniopomorskiego rozpoczynał swoją przygodę z polskim futbolem.

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa typy na więcej niż 2.5 gola w takiej sytuacji wydają się być opcją wręcz idealną. a

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa ostatnie wyniki

Ostatnie tygodnie są dla szczecinian oraz podopiecznych Kosty Runjaica wyjątkowo udane. Ekipa z Pomorza w fantastycznym stylu pokonała Cracovię, a Legioniści sprawili ogromną sensację, ogrywając w pierwszej kolejce Ligi Konferencji Europy Aston Villę, dokładając jeszcze później do tego szczęśliwy triumf nad Górnikiem Zabrze. Bardzo ciężko stwierdzić, kto wygra ich bezpośrednie starcie, ale jednego można być pewnym. Emocji w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie.

Ostatnie mecze Pogoni

  • Cracovia – Pogoń 1:5
  • Pogoń – Korona 3:1
  • Zagłębie Lubin – Pogoń 1:0

Ostatnie mecze Legii

  • Legia – Górnik Zabrze 2:1
  • Legia – Aston Villa 3:2
  • Piast – Legia 1:1

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa bezpośrednie mecze

  • Pogoń – Legia 2:1
  • Legia – Pogoń 1:1
  • Pogoń – Legia 3:1

Obserwując wyniki kilku poprzednich potyczek pomiędzy Pogonią a Legią, nasuwa się jeden prosty wniosek. Portowcy byli wyjątkowo trudnym rywalem dla Wojskowych. Wiele wskazuje na to, że taki stan rzeczy utrzyma się nadal.

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Poznaliście już nasze Pogoń Szczecin – Legia Warszawa typy. A co z kursami bukmacherskimi? Tego dowiecie się z niniejszego zestawienia:

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Legia Warszawa? Transmisja

Relacja live z tego wydarzenia będzie dostępna na antenach aż trzech stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal +4K Ultra. O której Pogoń Szczecin – Legia Warszawa? Start rywalizacji zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 27 września 2023 roku.