Pogoń Szczecin – Linfield typy i kursy (03.08.2023)

Punktualnie o 18:00 potwierdzić swoje spore międzynarodowe aspiracje spróbują piłkarze Dumy Pomorza. Jak może przebiegać ich rewanżowe starcie z aktualnym wicemistrzem Irlandii Północnej? O tym w tekście Pogoń Szczecin – Linfield typy. Serdecznie zapraszamy do analizy.

Pogoń Szczecin – Linfield typy i przewidywania

Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że musiałby nastąpić prawdziwy kataklizm, żeby podopieczni Jensa Gustafssona pożegnali się z eliminacjami do Ligi Konferencji Europy. Trzybramkowa przewaga ze starcia w Belfaście zdaje się być przewagą wystarczającą do tego, by ze względnym spokojem myśleć już o rywalizacji w III rundzie kwalifikacyjnej.

pogon-linfield-typy

Stare futbolowe porzekadło mówi wszakże, iż póki piłka w grze, to wszystko jest możliwe. Coś nam się wydaje, że nie będzie ono miało jednak zastosowania w tym konkretnym przypadku.

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Portowcy w rewanżu rozgrywanym na własnym terenie dołożą jeszcze kilka trafień do i tak imponującego już wyniku. W sekcji Pogoń Szczecin – Linfield typy prognozujemy, że będą to przynajmniej trzy gole. Miejmy nadzieje, że zdobyte zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie samego starcia. To pozwoliłoby szczecinianom wygrać obie odsłony rywalizacji. Podobny scenariusz jest okraszony naprawdę ciekawym kursem, dlatego też uważamy, że warto wziąć go pod uwagę podczas tworzenia najbliższego kuponu.

Pogoń Szczecin – Linfield ostatnie wyniki

Kibice szczecinian mogą być w tej chwili w naprawdę dobrych humorach. Ich pupile wygrali bowiem wszystkie oficjalne mecze o stawkę, a w samej grze można było się doszukać kilku bardzo istotnych pozytywów. Na totalnie odmiennym biegunie emocjonalnym są natomiast z pewnością fani Linfield. Przysłowiowe dobicie leżącego musi być zatem nadrzędnym celem Grosika i spółki. Każdy inny wynik niż ich wysoka wygrana będzie należało rozpatrywać w charakterze sporej niespodzianki.

Ostatnie mecze Pogoni

  • Pogoń – Widzew 2:1
  • Linfield – Pogoń 2:5
  • Warta – Pogoń 0:1

Ostatnie mecze Linfield

  • Bangor – Linfield 2:1
  • Linfield – Pogoń 2:5
  • Vllaznia – Linfield 1:0

Pogoń Szczecin – Linfield bezpośrednie mecze

  • Linfield – Pogoń 2:5

W przeszłości drogi obu zespołów skrzyżowały się zaledwie raz. Mowa tu oczywiście o pierwszym spotkaniu w Belfaście. Oczywiście to Portowcy byli stroną dominującą i raczej nic w tym kontekście się w najbliższym czasie nie zmieni.

Pogoń Szczecin – Linfield kursy bukmacherskie

Równie istotne co Pogoń Szczecin – Linfield typy są także kursy bukmacherskie na ten pojedynek. W wolnej chwili rzućcie więc okiem na ofertę firmy Etoto:

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Linfield? Transmisja

Relację live wprost ze Stadionu Miejskiego w Szczecinie przeprowadzi stacja TVP Sport. O której Pogoń Szczecin – Linfield? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 3 sierpnia 2023 roku.