Pogoń Szczecin – Raków typy i kursy bukmacherskie (5.03.2023)

W ramach 23. kolejki czeka nas mecz w Szczecinie, gdzie Pogoń zagra z Rakowem Częstochowa. Przed tą konfrontacją mamy dla was ciekawe Pogoń Szczecin – Raków typy.

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa typy i przewidywania

Przed tą konfrontacją warto oczywiście rzucić okiem na aktualną sytuację w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Obecnie Raków Częstochowa jest liderem tego zestawienia. Zespół Marka Papszuna wywalczył 52 punkty, notując 16 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Nad drugą Legią Warszawa ma 9 “oczek” przewagi.

Pogoń Szczecin - Raków typy

Pogoń Szczecin znajduje się z kolei na piątej pozycji. “Portowcy” w 22 meczach uzbierali 36 punktów. To efekt 10 wygranych, 6 podziałów punktów i 6 porażek.

Podsuwamy wam Pogoń Szczecin – Raków typy, że mecz zaplanowany na 5 marca 2023 roku zakończy się zwycięstwem ekipy z Częstochowy. Skąd wzięła się taka prognoza? Oczywiście pod uwagę wzięliśmy sytuację w tabeli, jak i również to, że Raków wygrał cztery z pięciu ostatnich pojedynków z Pogonią Szczecin.

Jednocześnie uważamy, że podczas meczu w Szczecinie bramki będą padać z obu stron. Tutaj kierujemy się faktem, że w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów Rakowa obie drużyny strzeliły gole.

Pogoń Szczecin – Raków ostatnie wyniki

Obie ekipy znajdują się w dobrych nastrojach, a wszystko za sprawą ostatnich triumfów. Pogoń ma za sobą dwa zwycięstwa z rzędu, a Raków wygrał trzy ostatnie spotkania.

Ostatnie mecze Pogoni Szczecin

  • Wisła Płock – Pogoń Szczecin 0:1
  • Pogoń Szczecin – Warta Poznań 3:1
  • Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 2:0

Ostatnie mecze Rakowa Częstochowa

  • Motor Lublin – Raków Częstochowa 0:3
  • Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa 1:2
  • Raków Częstochowa – Górnik Zabrze 2:0

Pogoń Szczecin – Raków bezpośrednie mecze

Ostatni mecz tych dwóch ekip miał miejsce 9 listopada 2022 roku. Wówczas Raków Częstochowa zanotował minimalne zwycięstwo 1:0.

  • Pogoń Szczecin – Raków 0:1
  • Raków – Pogoń Szczecin 1:0
  • Pogoń Szczecin – Raków 1:2

Wcześniej również dwukrotnie górą był częstochowski Raków. Co ciekawe, za każdym razem ta ekipa wygrywała różnicą jednej bramki.

Pogoń Szczecin – Raków kursy bukmacherskie

Faworyt bukmacherów? Oczywiście Raków Częstochowa. Takie Pogoń Szczecin – Raków typy nikogo nie powinny dziwić, bo przecież częstochowski zespół jest wyżej notowany.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Raków? Transmisja

Konfrontacja Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa będzie meczem w ramach 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Ten pojedynek został zaplanowany na 5 marca 2023 roku. O której Pogoń Szczecin – Raków? Mecz rozpocznie się o 15:00.

Oczywiście prowadzona będzie transmisja. Spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport 3, Canal+ Sport, a także w internecie – na Canal+ online. Chcesz oglądać pojedynek Pogoni z Rakowem za darmo? Jest taka możliwość. To dlatego, że transmisja dostępna będzie też na TVP Sport.

Internetowy stream udostępniony zostanie na sport.tvp.pl. Poza tym mecz bezpłatnie obejrzysz w aplikacji mobilnej TVP Sport.