Polonia Warszawa – GKS Tychy typy, kursy i zapowiedź (22.07.2023)

Emocje związane z rozgrywkami Fortuna 1 Ligi wracają wraz z nowym sezonem 2023/2024. Przygotowaliśmy na potyczkę Polonia Warszawa – GKS Tychy typy, które pomogą wam w obstawianiu u swoich ulubionych bukmacherów.

Polonia Warszawa – GKS Tychy typy i przewidywania

Rozgrywki Fortuna 1 Ligi zaczynają się w najbliższy weekend. Liczymy na niesamowite emocje już od startu sezonu i na kilka ciekawych spotkań z dużą ilością goli. Przedstawione przez nas na mecz Polonia Warszawa – GKS Tychy typy wykorzystać możecie przy zawieraniu zakładów. Zachęcamy do lektury.

polonia warszawa - gks tychy typy

Po wielu latach spędzonych w niższych ligach na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej wraca drużyna Polonii Warszawa. Czarne Koszule w ubiegłym sezonie jako beniaminek II Ligi wywalczyły awans do Fortuna 1 Ligi. Warszawiacy w 34. meczach zdobyli 65. oczek wygrywając 18. spotkań, remisując 11. i przegrywając tylko 5. Jakie nadzieje kibice Polonii mogą wiązać ze startem ich ukochanego zespołu na zapleczu Ekstraklasy. Czy zespół ze stolicy będzie w stanie nawiązać do czasów swojej świetności?

Tyszanie mają za sobą przeciętny sezon. Bilans, którym legitymował się klub ze Śląska po 34. kolejce spotkań to 10. triumfów, 9. remisów i aż 15. porażek. Złożyło się to na 39. oczek i odległe, 13. miejsce w ligowej tabeli. Czy w tym sezonie piłkarze GKS-u będą w stanie nawiązać walkę z innymi by poprawić ten wynik? Myślimy, że starcie ze zmotywowanym beniaminkiem ligi nie będzie należało do najłatwiejszych.

Naszym zdaniem sobotnie starcie zakończy się triumfem Polonii Warszawa. Drużyna Czarnych Koszul wraca na tak wysoki szczebel rozgrywek po wielu latach i z pewnością będzie ona niezwykle zmotywowana. Kolejnym argumentem przemawiającym za drużyną ze stolicy Polski jest fakt, że mecze ten rozegrany zostanie na stadionie Polonii. Uważamy także, że w meczu tym obydwa zespoły znajdą drogę do siatki rywali. Działo się tak w 4. z 5. ostatnich meczów z udziałem Polonii, które rozegrane zostały w Warszawie.

Polonia Warszawa – GKS Tychy ostatnie wyniki

Tak prezentują się rezultaty ostatnich meczów obydwu zespołów.

Ostatnie mecze Polonii Warszawa

  • ŁKS Łódź – Polonia Warszawa 6:2
  • Polonia Warszawa – Znicz Pruszków 3:3
  • Jagiellonia Białystok – Polonia Warszawa 0:3

Ostatnie mecze GKS-u Tychy

  • GKS Tychy – Worskła Połtawa 2:2
  • GKS Tychy – Polonia Bytom 2:0
  • Śląsk Wrocław – GKS Tychy 1:2

Polonia Warszawa – GKS Tychy bezpośrednie mecze

Sobotnia potyczka będzie pierwszy, bezpośrednim pojedynkiem tych zespołów w historii.

Polonia Warszawa – GKS Tychy kursy bukmacherskie

Powyżej znajdziecie nasze na starcie Polonia Warszawa – GKS Tychy typy. Kursy bukmacherów wyglądają następująco.

  • Wygrana Polonii Warszawa: 2.24
  • Remis: 3.35
  • Wygrana GKS-u Tychy: 3.10

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – GKS Tychy? Transmisja

Kiedy i o której Polonia Warszawa – GKS Tychy? Starcie w Warszawie rozpocznie się w sobotę, 22 lipca o godzinie 20:00. Obejrzeć je będzie można na platformie Polsat Box Go jak i w serwisie statscore po wykupieniu dostępu.