Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław typy, kursy i transmisja (04.03.2023)

Czarne Koszule mają spore aspiracje związane z awansem na zaplecze PKO Ekstraklasy. By taki wyczyn stał się faktem, potrzeba jednak systematycznie zbierać ligowe punkty. Czy potyczka z drugą drużyną zespołu ze stolicy województwa dolnośląskiego pozwoli zasilić konto kolejnym kompletem oczek? Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław typy, kursy i zapowiedź.

Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław typy bukmacherskie

Pewnie części z Was Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław typy na wygraną Polonistów mogą się wydać delikatnie ryzykowne. Rzeczywiście w tego typu rozgrywkach lepiej unikać zakładów dotyczących bezpośredniego zwycięstwa któregoś z zespołów.

W omawianym przypadku różnica poziomów jest jednakże aż nadto widoczna. Gospodarze mający z tyłu głowy myśl o możliwości zbliżenia się do liderującej Kotwicy wyjdą zapewne na boisko maksymalnie nabuzowani. Uważamy, że pozwoli im to wygrać tę sobotnią batalię. Może nie będzie to jakieś spektakularne zwycięstwo, ale trzy punkty zostaną ostatecznie w stolicy.

polonia-warszawa-slask-wroclaw-typy

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że warszawianie zechcą zaznaczyć swoją dominację nad Śląskiem już w pierwszej odsłonie tego pojedynku. Predyspozycje czysto sportowe ku temu mają. Rodzi się więc tylko pytanie, czy Wojskowi im na to pozwolą. My liczymy na to, że tak. Wszak, jeśli marzy się o powolnym marszy do futbolowej elity, to takie starcia powinno się wygrywać wręcz z zamkniętymi oczami.

Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław ostatnie wyniki

Sporym zaskoczeniem jest fakt, iż to wrocławianie rozpoczęli rundę rewanżową od triumfu. Jako że po drugiej stronie boiska zameldowali się w tym meczu piłkarze Zagłębia Lubin, to ranga tego sukcesu od razu nieco maleje. Druga drużyna Miedziowych podobnie zresztą, jak i Śląsk to jedna z gorszych ekip w całej stawce. Poloniści dla odmiany mierzyli się z jednym ze swoich głównych przeciwników w walce o awans tj. olsztyńskim Stomilem. Potyczka ta zakończyła się podziałem oczek, co tylko pokazuje, że rywalizacja pomiędzy tymi klubami będzie prawdopodobnie trwała aż do ostatniej z ligowych kolejek.

Ostatnie mecze Polonii

  • Stomil – Polonia 1:1
  • Polonia – Unia Skierniewice 2:0
  • Górnik Łęczna – Polonia 2:0

Ostatnie mecze Śląska

  • Śląsk II – Zagłębie Lubin II 4:3
  • Ślęza Wrocław – Śląsk II 0:4
  • Śląsk II – Polonia Nysa 3:4

Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław bezpośrednie mecze

  • Śląsk II – Polonia 1:1

Starcie z rundy jesiennej było pierwszym bezpośrednim pojedynkiem pomiędzy obiema drużynami. Wtedy nikt nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Tym razem podobny scenariusz nie jest raczej możliwy. Chociażby z uwagi na zupełnie odmienne dyspozycje każdego z omawianych zespołów.

Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław kursy bukmacherskie

W sekcji Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław typy sugerujemy Wam, że dużo większe szanse na końcowy triumf mają gospodarze. Czy podobnego zdania są także legalni polscy bukmacherzy? O tym możecie się przekonać podczas analizy kursów, jakie zdecydowali się wystawić:

  • Wygrana Polonii: 1.45 
  • Remis: 4.45
  • Wygrana Śląska: 6.00

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław? Transmisja

Niestety żadna ogólnopolska telewizja nie będzie prowadzić relacji na żywo z tego pojedynku. Mecz będziesz mógł obejrzeć za to w aplikacji bukmachera eWinner. Całkowicie za darmo. Zarejestruj się z poniższego linka, pobierz apkę i oglądaj.

OGLĄDAJ TUTAJ

Warto wiedzieć, o której Polonia Warszawa – Śląsk II Wrocław. Według dostępnego harmonogramu pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 17:00 w dniu 4 marca 2023 roku.