Polska – Belgia typy, zakłady, transmisja (Liga Narodów, 14.06)

Remis w starciu z reprezentacją Holandii pozwolił biało-czerwonym wyraźnie odetchnąć. Z w miarę czystymi głowami i chęcią zemsty Lewy i spółka przystąpią zatem do rewanżowej rywalizacji z popularnymi Czerwonymi Diabłami. Czy przebieg tego meczu będzie nieco bardziej szczęśliwy dla naszych Orłów, niż raptem kilka dni wcześniej? Polska – Belgia typy, zakłady, transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Belgia typy warte uwagi

Brak Wam pomysłu na ciekawe Polska – Belgia typy? Śmiało skorzystajcie zatem z paru naszych propozycji:

Strach przed ponownym blamażem

Wynik niedawnego pojedynku w stolicy Belgii będzie zapewne śnił się kilku kadrowiczom po nocach. O wielkim potencjale podopiecznych Roberto Martineza wiedział bowiem chyba każdy z nich, ale tak wysoki triumf ciężko było z pewnością przewidzieć. Nie trzeba chyba być przesadnie inteligentnym, aby się domyślić, że jedyny cel przyświecający Polakom przed wtorkowym bojem na Stadionie Narodowym to pokonanie niezwykle niebezpiecznych wiceliderów rankingu FIFA. Taki rezultat byłby oczywiście wielką sensacją, lecz my głęboko wierzymy, że jest to scenariusz jak najbardziej możliwy.

polska belgia typy

Wiara w nieznaczne zwycięstwo Polaków nie jest oczywiście równoznaczna z tym że nasi kadrowicze będą stroną dominującą na przestrzeni całego omawianego spotkania. Czesław Michniewicz ustawi raczej reprezentantów Polski tak, że Ci będą liczyć na zabójcze kontry, które pogrążą aktualnych wiceliderów grupy czwartej. Częste przerywanie akcji gości to jeden z elementów takiej strategii. W takim wypadku ilość przewinień, jakie pojawią się po 90. minutach na koncie Janka Bednarka i jego kolegów będzie na pewno wysoka. Przeczuwamy, że dużo większa niż ta widniejąca po stronie przyjezdnych.

Ostatnie mecze

Do czasu rozegrania niedawnego pojedynku w Brukseli krótka historia naszych bezpośrednich potyczek z Belgami wyglądała naprawdę korzystnie. Jak przedstawia się to w tym momencie? Oto krótka lista:

  • Belgia – Polska 6:1
  • Polska – Belgia 2:0
  • Belgia – Polska 0:1

O której początek spotkania Polska – Belgia?

Rozpoczęcie tego starcia zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 14 czerwca 2022r.

Polska – Belgia transmisja na żywo

Wielu z Was pyta, gdzie obejrzeć Polska – Belgia na żywo? Relacja live z tego meczu będzie dostępna na antenach kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu między innymi o TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

Zainteresowanych zapraszamy także do sprawdzenia naszego tekstu dotyczącego zmagań pomiędzy Niemcami a Włochami.