Polska – Czechy transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?

Polska – Czechy transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?
fot. Icon Sport

W dziewiątej kolejce kwalifikacji mistrzostw Europy 2024 reprezentacja Polski zagra z Czechami. Gdzie dostępna będzie Polska – Czechy transmisja? Przeczytaj niniejszy tekst, a momentalnie wszystko stanie się jasne.

Gdzie oglądać Polska – Czechy? Transmisja na żywo

Z pewnością wiele osób zastanawia się, Polska – Czechy gdzie oglądać przez internet. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Przekaz live udostępniony zostanie choćby na platformie Pilot WP.

Ale będzie też transmisja na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. We wszystkich tych miejscach mecz Polska – Czechy obejrzysz zupełnie legalnie i za darmo. To niewątpliwie doskonała wiadomość dla wszystkich fanów futbolu.

Polska – Czechy transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Spotkanie Polska – Czechy odbędzie się 17 listopada 2023 roku. Początek rywalizacji przewidziany został na godzinę 20:45.

A gdzie pojawi się Polska – Czechy transmisja telewizyjna? Przekaz dostępny będzie na takich kanałach jak TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1 i CT sport.

Wszelkie wątpliwości dotyczące transmisji z Polska – Czechy z pewnością zostały już rozwiane. Teraz warto więc wygospodarować tylko trochę czasu na obejrzenie tego meczu. Emocji na pewno nie zabraknie!

Michał Probierz: Czeski zespół gra agresywnie

Wytłumaczyliśmy już bardzo obszernie Polska – Czechy gdzie oglądać. Przed pojedynkiem na PGE Narodowym warto jeszcze przytoczyć słowa selekcjonera Michała Probierza. Co mówił na temat gry Czechów? – Wiemy, że czeski zespół jest bardzo bezpośredni, gra agresywnie. Już w marcowym meczu widzieliśmy, jak od początku narzucił bardzo agresywny styl. Musimy przeciwdziałać. Musimy też płynnie przechodzić do akcji po odzyskaniu piłki – zaznaczał na konferencji prasowej.

Nie możemy pozwolić na swojej połowie na zbyt dużo. Nie wolno dopuścić, żeby rywale odbierali nam tam piłkę, a tak było w pierwszym spotkaniu. Na pewno chcemy zagrać dobry mecz. Mieliśmy wreszcie okazję trochę więcej trenować. Mogliśmy np. jeden trening poświęcić w całości organizacji gry, temu, co chcemy grać. A chcemy utrzymywać się przy piłce – dodawał Michał Probierz w trakcie spotkania z mediami.