Polska U17 – Niemcy U17 gdzie oglądać Mistrzostwa Europy U17? Transmisja i stream online

Polska U17 – Niemcy U17 gdzie oglądać Mistrzostwa Europy U17? Transmisja i stream online
fot. Twitter/Łączy nas piłka

Ależ szykują się wyborne emocje! W meczu półfinałowym mistrzostw Europy U17 dojdzie do konfrontacji polsko-niemieckiej. Zastanawiasz się, Polska – Niemcy gdzie oglądać mistrzostwa Europy U17? Prezentujemy najistotniejsze informacje.

Gdzie oglądać Polska – Niemcy? Transmisja Mistrzostw Europy U-17

Wiele osób zainteresowało się poczynaniami reprezentacji Polski U17 w piłce nożnej. Wszystko oczywiście za sprawą tego, że biało-czerwoni błyszczą podczas mistrzostw Europy. Przedostali się do półfinału młodzieżowego czempionatu Starego Kontynentu i wcale nie jest powiedziane, że za chwilę nie zagrają w wielkim finale!

Niewątpliwie warto śledzić mistrzostwa Europy U-17, a przede wszystkim poczynania biało-czerwonych. Jesteśmy pewni, że ta kadra jest w stanie dać nam jeszcze bardzo dużo emocji.

Polska zmierzy się z Niemcami w ramach półfinału mistrzostw Europy U-17. Oczywiście prowadzona będzie Polska – Niemcy transmisja. Niewątpliwie warto zarezerwować sobie trochę czasu, by móc obejrzeć ten mecz.

Spotkanie odbędzie się 30 maja 2023 roku. Pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się natomiast o godzinie 16:30. A gdzie będzie można śledzić rywalizację tych dwóch ekip?

Przekaz live dostępny będzie w TVP Sport. Studio ruszy już o godz. 15:05. Mecz rozpocznie się blisko 1,5 h później. Spotkanie skomentują Aleksander Roj i Marek Wasiluk, reporterem będzie Hubert Bugaj, a prowadzącym studio – Rafał Patyra.

Gdzie obejrzeć Mistrzostwa Europy U-17 Polska – Niemcy? Stream online

A czy będzie dostępny Polska – Niemcy stream za free? Mamy tutaj bardzo dobrą informację. Taki przekaz jak najbardziej zostanie udostępniony. Mecz będzie można oglądać zupełnie za darmo i w pełni legalnie!

Gdzie internetowa transmisja z półfinału mistrzostw Europy Polska – Niemcy? Spotkanie zobaczysz w serwisie sport.tvp.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Polacy w finale mistrzostw Europy?!

Już wyjaśniliśmy dokładnie Polska – Niemcy gdzie oglądać finał mistrzostw Europy U17. Teraz czas wspomnieć, jak wcześniej radzili sobie biało-czerwoni. W ćwierćfinale mistrzostw rozprawili się z reprezentacją Serbii 3:2. Wcześniej pokonywali natomiast Irlandię (5:1), Węgry (5:3), a także Walię (3:0).

W drugim półfinale ME Hiszpania zagra z Francją. Finał odbędzie się 2 czerwca o godz. 20:00.