Polska U20 – Anglia U20 typy i transmisja

W piątek reprezentacja Polski do lat 20 zagra ze swoimi rówieśnikami z Anglii. Mecz zostanie rozegrany w ramach Turnieju 8 Narodów.

Polska – Anglia typy i zakłady (25.03.2022)

Zobacz nasze na Polska U20 – Anglia U20 typy.

Gramy, jak widzisz na remis. Dlaczego? Sprawdź analizy.

polska u20 anglia u20 typy

Potwierdzić dobrą dyspozycję

Każdy doskonale wie, jakim rywalem jest Anglia. Czy to seniorska czy młodzieżowa reprezentacja, biało-czerwoni zawsze szczególnie mobilizują się na Synów Albionu. Liczymy, że i tak samo będzie tym razem, pomimo, że to mecz towarzyski. Polacy przegrali ostatnio z Rumunią (1:2), a Anglicy musieli uznać wyższość Portugalczyków (0:2). To powinno wyzwolić w obu reprezentacjach chęć wygranej i liczymy, że wpłynie to na jakość widowiska.

Mecz Polska U20 – Anglia U20 zostanie rozegrany w Bielsku-Białej i będzie częścią zgrupowania, na którym trzy dni później (28 marca) zagramy na wyjeździe z Czechami. Biało-czerwoni mają dobre wspomnienia przeciwko Synom Albionu. Reprezentacja do lat 20 trzy lata temu potrafiła ograć Anglików 3:1, a jednego z goli zdobył obecnie gwiazdor seniorskiej reprezentacji, Jakub Moder. W historii bezpośrednich starć mamy remis, bowiem w 2018 roku Anglicy pokonali nas 1:0.

Tym razem gramy na Polska U20 – Anglia U20 typy na remis. To ciekawy zakład o wysokim kursie bukmacherskim. Uważamy jednak, że Polacy olbrzymią motywacją są w stanie nadrobić braki techniczne do Anglików. Zaś sami Synowie Albionu pokazali, że nie są nie do ruszenia. Porażka z Portugalią czy remis z Włochami są tego najlepszymi dowodami.

W kadrze reprezentacji Polski do lat 20 na ten mecz znaleźli się między innymi Filip Marchwiński z Lecha Poznań, Mateusz Żukowski z Rangers FC czy Marcel Lotka z Herty BSC. Liczymy na ich dobry występ przeciwko Anglikom.

Polska U20 – Anglia U20 transmisja meczu na żywo

Mecz rozpocznie się 25.03.2022, o godzinie 20:00. z Polska – Anglia do lat 20 transmisja na TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej.