Pora na trzecią edycję charytatywnego turnieju siatkonogi w Kraśniku

Pora na trzecią edycję charytatywnego turnieju siatkonogi w Kraśniku

19 grudnia o godzinie 9:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku rozpocznie się charytatywny turniej w siatkonogę. Jest to impreza organizowana po raz trzeci przez Daniela Szewca i Jarosława Gąszczyka. 

Zależało nam na tym, żeby turniej nie został przerwany przez aktualną sytuację. Będzie miał on oczywiście inną formułę, bo na trybunach zabraknie publiczności, a licytacje zostaną przeniesione do Internetu. Mimo kryzysu odzew jest spory i pozytywny. Wiele osób prywatnych, firm czy instytucji chce nam pomóc i to nas motywuje. Chęci nam nie brakuje i oprócz tego, że gramy dla dzieci z Domu Dziecka i 14-letniej Nikoli, która zmaga się z porażeniem mózgowym, to zdecydowaliśmy się wesprzeć akcję Szlachetnej Paczki – mówi Daniel Szewc. 

Pomoc już zaoferowali tacy zawodnicy, jak: Damian Szymański (AEK Ateny), Rafał Król (Motor Lublin), Marcel Kotwica (Stal Rzeszów), Tomasz Brzyski (Chełmianka Chełm) czy Filip Drozd (Opolanin Opole Lubelskie).

Niewykluczone, że turniej będzie transmitowany online. Organizatorzy pozostają w kontakcie z Urzędem Miastem Kraśnik i być może taka transmisja pojawi się, co z pewnością ucieszyłoby wielu kibiców.

Organizację zawodów i wskazane cele charytatywne można wspierać wpłacając określoną kwotę na konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 na numer konta 89 1020 3235 0000 5802 0129 5716 z dopiskiem III Charytatywny Turniej w Siatkonogę. Wszyscy darczyńcy będą wymieniani w komunikatach medialnych zapowiadających i relacjach z turnieju, podczas samych zawodów, a także wyróżniani poprzez zamieszczenia firmowego loga na plakacie zapowiadającym wydarzenie.

Gdyby ktoś chciał dołączyć do grona sponsorów, może zgłosić się do Daniela Szewca (tel. 607 505 462) lub Jarosława Gąszczyka (tel. 727 604 629). Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji!