Portugalia – Czechy typy, analiza, transmisja (Liga Narodów, 09.06)

Kapitan reprezentacji Portugalii śrubuje rekord bramek zdobytych w barwach narodowych. Jego cel na rywalizację z wicemistrzami Europy z 1996r. jest jasny i klarowny. Zwycięstwo oraz zdobycie przynajmniej jednego trafienia. Czy realizacja tego postanowienia będzie łatwa i przyjemna? Portugalia – Czechy typy, analiza, transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Portugalia – Czechy typy bukmacherskie

Jesteście ciekawi, jakie Portugalia – Czechy typy są warte największej uwagi? Rzućcie zatem okiem na nasze dzisiejsze przemyślenia:

Czas zatrzymał się w miejscu

Mimo 37 lat na karku Cristiano Ronaldo sprawia wrażenie gracza, którego ząb czasu zupełnie nie dotyka. Podczas niedawnego starcia ze Szwajcarią jego reprezentacyjny dorobek bramkowy powiększył się o dwa kolejne trafienia. W tej chwili licznik wskazuje 117 goli i wiele wskazuje na to, że powiększy się niebawem o parę kolejnych bramek. Niewykluczone, że jedną z nich uda mu się zdobyć podczas zmagań z reprezentacją Czech. Podczas Euro 2008 oraz mistrzostw rozgrywanych cztery lata później taka sztuka udała mu się z łatwością. Dlaczego więc nie miałby dokonać tego po raz kolejny?

portugalia czechy typy

Aktualna dyspozycja Czechów jasno wskazuje na to, że ewentualne trafienie gospodarzy nie pozostanie prawdopodobnie bez odpowiedzi przyjezdnych z Europy Środkowej. Pozycja wicelidera grupy po dwóch kolejkach jest osiągnięciem zdecydowanie ponad stan, ale przecież nikt nie powiedział, że ten piękny sen musi się już brutalnie skończyć. Podopiecznych Fernando Santosa czeka naprawdę trudna przeprawa. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości.

Wyniki ostatnich gier

W akapicie opisującym krótką historię ostatnich potyczek pomiędzy dwiema stronami konkretnego pojedynku staramy się zwykle nawiązywać wyłącznie do trzech ostatnich meczów. Tak się składa, że w przeszłości reprezentacje Portugalii oraz Czech mierzyły się ze sobą właśnie trzykrotnie. Jakie były rezultaty tych batalii? Oto krótkie zestawienie:

  • Czechy – Portugalia 0:1
  • Czechy Portugalia 1:3
  • Czechy – Portugalia 1:0

Kto będzie sędzią tego starcia?

Arbitrem prowadzącym to spotkanie będzie Słoweniec Matej Jug.

Portugalia – Czechy transmisja na żywo

Relacja live z tej rywalizacji będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport Extra.

Zobacz typy na mecz Szwajcarii z Hiszpanią.