Portugalia – Hiszpania typy, kursy oraz zakłady, gdzie oglądać spotkanie na żywo? (Liga Narodów, 27.09.2022)

Chorwacja, Holandia oraz Włochy czekają już na ostatniego z przeciwników w turnieju mającym wyłonić zwycięzcę tegorocznej edycji Ligi Narodów. Kto dołączy niebawem do tego grona? Portugalia – Włochy gdzie obejrzeć, typy, kursy oraz zakłady.

Portugalia – Hiszpania typy na Ligę Narodów

Sprawdźcie nasze najciekawsze Portugalia – Hiszpania typy, jakie mieli tym razem w swoich ofertach legalni polscy bukmacherzy:

Stare śmieci

Ze względu na ograniczenia związane z uprawianiem sportu podczas pandemii dotychczas zamiast trzech planowanych odsłon Ligi Narodów miejsce miały zaledwie dwie. Portugalia oraz Hiszpania to reprezentacje, które walczyły o końcowy triumf rok po roku. W premierowej odsłonie zwycięstwo zanotowali Portugalczycy, natomiast w edycji rozgrywanej przed rokiem wyższość Francuzów musiała uznać ekipa La Furia Roja.

Tak się składa, że w trwających właśnie zmaganiach prawo do udziału w Final Four na 100% uzyska tylko jedna z tych drużyn. Na nieco lepszej pozycji startowej są podopieczni Fernando Santosa, lecz absolutnie żadnego scenariusza nie należy tu wykluczać.

portugalia-hiszpania-typy

Podczas analizy ciekawych zakładów związanych z tym starciem naszą szczególną uwagę przykuły Portugalia – Hiszpania kursy związane z dorobkiem bramkowym obydwu drużyn, a także ilością oddanych strzałów.

Ogrom wielkich sportowych nazwisk w szeregach każdego z zespołów może przyprawić o zawrót głowy. Groźne ataki pod obiema bramkami są więc niemal pewne. Oby przynajmniej dziewięć z nich zakończyło się celnymi strzałami.

Bezpośrednie mecze Portugalia – Hiszpania

  • Hiszpania – Portugalia 1:1
  • Hiszpania – Portugalia 0:0
  • Portugalia – Hiszpania 0:0

Choć obie reprezentacje należą do absolutnego światowego topu, to ich bezpośrednią rywalizację trudno nazwać w ostatnich latach ciekawą. Mamy cichą nadzieję, że ulegnie to diametralnej zmianie. Wszak stawka tego wtorkowego starcia jest naprawdę znacząca.

Kiedy i o której spotkanie Portugalia – Hiszpania?

Pierwszy gwizdek omawianego starcia powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 20:45 w dniu 27 września bieżącego roku.

Gdzie z meczu Portugalia – Hiszpania transmisja na żywo?

Relację live z tego pojedynku będzie można śledzić na antenach stacji Polsat Sport Extra.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

Oglądaj tutaj

Zobacz też typy na mecze w Monachium, Chojnicach, Radomiu, a także Łodzi.