Powtórzyć wyniki z jesieni – zapowiedź 18. kolejki Ekstraligi kobiet

Zaledwie trzy dni odpoczynku mają piłkarki nożne AZS PSW Biała Podlaska i Górnika Łęczna, które już w środę powrócą do ligowych zmagań. W ramach 18. kolejki Ekstraligi kobiet podopieczne Michała Kwietnia udadzą się do Łodzi na mecz z tamtejszym UKS-em SMS. Natomiast zielono-czarne na własnym boisku podejmą Unifreeze Górzno. 

UKS SMS ŁÓDŹ – AZS PSW BIAŁA PODLASKA

W środę zawodniczki AZS PSW Biała Podlaska staną przed szansą zrehabilitowania się za sobotnią porażkę 0:5 z AZS-em PWSZ Wałbrzych. Zadnie nie będzie należało do łatwych, ponieważ najbliższy rywal podopiecznych Michała KwietniaUKS SMS Łódź – plasuje się na piątej pozycji w tabeli Ekstraligi kobiet, a na wiosnę uległ jedynie Medykowi Konin.

Z meczu zostanie przeprowadzona transmisja, którą będzie można obejrzeć klikając tutaj.

POPRZEDNI MECZ

AZS PSW Biała Podlaska – UKS SMS Łódź 2:1

NA SKRÓTY

Kiedy? 28 marca (środa)
Gdzie? Stadion w Łodzi przy ul. Milionowej 12
O której? 15:00.


GÓRNIK ŁĘCZNA – UNIFREEZE GÓRZNO

Poprzednie starcie zielono-czarnych z beniaminkiem z Górzna zakończyło się istnym pogromem. Zawodniczki Górnika Łęczna zaaplikowały swoim rywalkom aż 10 bramek i trudno sobie wyobrazić, że tym razem spuszczą z tonu. Inna sprawa, że Unifreeze zdążyło już obyć się z rozgrywkami Ekstraligi kobiet i w środę pewnie spróbuje postawić się podopiecznym Piotra Mazurkiewicza w większym stopniu.

POPRZEDNI MECZ

Unifreeze Górzno – Górnik Łęczna 1:10

NA SKRÓTY

Kiedy? 28 marca (środa)
Gdzie? Stadion w Łęcznej przy Al. Jana Pawła II 13
O której? 16:00.