Poznaliśmy terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej

Poznaliśmy terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz spotkań 3. ligi lubelsko – podkarpackiej na sezon 2014/2015. Pierwsza kolejka rundy jesiennej rozegrana zostanie w drugi weekend sierpnia, ostatnia natomiast odbędzie się w Święto Niepodległości – 11 listopada.

Już w pierwszej kolejce fanów piłki nożnej czeka fascynujące spotkanie. Lubelski Motor zmierzy się na własnym obiekcie z Resovią Rzeszów. Ciekawie zapowiada się również mecz w Radzyniu Podlaskim, gdzie Orlęta zagrają z Wisłoką Dębica. Beniaminek z Żółkiewki w pierwszej kolejce sprawdzi JKS 1909 Jarosław. Derby Lublina odbędą się w ostatni weekend października. Poniżej przedstawiamy cały terminarz ligi.

Kolejka 1 – 9-10 sierpnia
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Izolator Boguchwała – Chełmianka Chełm
Motor Lublin – Resovia
Stal Kraśnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Żółkiewka – JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk – Lublinianka
Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisłoka Dębica

Kolejka 2 – 13 sierpnia
Avia Świdnik – Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka – Stal Rzeszów
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław – Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Hetman Żółkiewka
Resovia – Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm – Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała

Kolejka 3 – 16-17 sierpnia
Izolator Boguchwała – Avia Świdnik
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm
Hetman Żółkiewka – Resovia
Podlasie Biała Podlaska – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski – Lublinianka
Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa

Kolejka 4 – 23-24 sierpnia
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Lublinianka – Wisłoka Dębica
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław – Stal Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orzeł Przeworsk
Resovia – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Hetman Żółkiewka
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała – Motor Lublin

Kolejka 5 – 30-31 sierpnia
Motor Lublin – Avia Świdnik
Stal Kraśnik – Izolator Boguchwała
Hetman Żółkiewka – Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk – Resovia
Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa – Lublinianka

Kolejka 6 – 6-7 września
Avia Świdnik – Lublinianka
Karpaty Krosno – Sokół Sieniawa
JKS 1909 Jarosław – Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia – Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm – Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała – Hetman Żółkiewka
Motor Lublin – Stal Kraśnik

Kolejka 7 – 10 września
Stal Kraśnik – Avia Świdnik
Hetman Żółkiewka – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia
Wisłoka Dębica – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa – JKS 1909 Jarosław
Lublinianka – Karpaty Krosno

Kolejka 8 – 13-14 września
Avia Świdnik – Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław – Lublinianka
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Sokół Sieniawa
Resovia – Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik – Hetman Żółkiewka

Kolejka 9 – 20-21 września
Hetman Żółkiewka – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa – Resovia
Lublinianka – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno – JKS 1909 Jarosław

Kolejka 10 – 27-28 września
Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Karpaty Krosno
Resovia – Lublinianka
Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Stal Kraśnik – Orzeł Przeworsk
Hetman Żółkiewka – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 11 – 4-5 października
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk – Hetman Żółkiewka
Stal Rzeszów – Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin
Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Lublinianka – Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno – Resovia
JKS 1909 Jarosław – Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 12 – 11-12 października
Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia – JKS 1909 Jarosław
Chełmianka Chełm – Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska – Lublinianka
Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa
Motor Lublin – Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski
Hetman Żółkiewka – Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska – Orzeł Przeworsk

Kolejka 13 – 18-19 października
Orzeł Przeworsk – Avia Świdnik
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Hetman Żółkiewka
Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa – Motor Lublin
Lublinianka – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław – Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Resovia

Kolejka 14 – 25-26 października
Avia Świdnik – Resovia
Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
Motor Lublin – Lublinianka
Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa
Hetman Żółkiewka – Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk – Stal Rzeszów

Kolejka 15 – 2 listopada
Stal Rzeszów – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Orzeł Przeworsk
Wisłoka Dębica – Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa – Hetman Żółkiewka
Lublinianka – Stal Kraśnik
Karpaty Krosno – Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław – Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia – Chełmianka Chełm

Kolejka 16 – 8-9 listopada
Avia Świdnik – Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia
Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław
Stal Kraśnik – Karpaty Krosno
Hetman Żółkiewka – Lublinianka
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 17 – 11 listopada
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik
Wisłoka Dębica – Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk
Lublinianka – Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno – Hetman Żółkiewka
JKS 1909 Jarosław – Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Motor Lublin
Resovia – Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska