Premier League typy na 8. kolejkę (07-08.10.2023)

Przewertowaliście już cały internet, by znaleźć odpowiednie typy Premier League? Nie musicie już tracić czasu na dalsze poszukiwania. Oto kilka najciekawszych propozycji wprost z ofert legalnych polskich bukmacherów.

Premier League typy bukmacherskie

W 8. kolejce angielskiej ekstraklasy odbędzie się parę naprawdę interesujących pojedynków. Sprawdźcie, które Premier League typy przykuły naszą szczególną uwagę:

West Ham – Newcastle typy

Młoty oraz Sroki to sąsiedzi z ligowej tabeli, których dzieli zaledwie jeden punkt. Stawka ich bezpośredniego spotkania będzie więc dość spora. Bukmacherzy rzecz jasna mocno faworyzują The Magpies, z czym my do zasady się wyjątkowo zgadzamy. Wysoka wygrana nad PSG w niedawnym meczu Ligi Mistrzów nie była oczywiście dziełem przypadku. Lada moment o ich mocy przekonają się więc prawdopodobnie Łukasz Fabiański i jego klubowi koledzy.

Brighton – Liverpool typy

Każdy, kto lubi w futbolu piękne, romantyczne historie, ten z pewnością mocno ściska kciuki za dokonania Brighton. Podopieczni Roberto De Zerbiego dzielne poczynają sobie w bliskim otoczeniu największych angielskich marek z Manchesterem City oraz Arsenalem włącznie. Ich najbliższy przeciwnik także należy do tego elitarnego grona, ale akurat w ostatnich latach zdawał się nieco spuścić z tonu. Bieżąca kampania ma być jednak rzekomo przełomowa. Coś nam się jednak wydaje, że Mewy staną im w 8. serii gier na przeszkodzie w realizacji tego ambitnego planu.

Arsenal – Manchester City typy

Niedzielna rywalizacja na The Emirates to prawdziwy hit tej kolejki. Typowanie faworyta nie należy do najłatwiejszych zadań. My jesteśmy tego doskonale świadomi, a więc idziemy w kierunku zakładów dotyczących zupełnie innego aspektu gry. Mowa tu konkretnie o rzutach rożnych. Kanonierzy są absolutnym liderem zestawienia obejmującego zespoły dośrodkowujące piłkę z narożnika boiska. Dotychczas ich średnia na mecz to grubo ponad 9 takich stałych fragmentów gry! Gdy dodamy do tego wynik The Citizens, to pokrycie podanej linii zdaje się być tylko i wyłącznie formalnością.

premier-league-typy
Icon Sport

Jak tworzymy Premier League typy?

Proces tworzenia typów na Premier League jest bardzo długi i wymagający. Rozpoczyna się oczywiście od przejrzenia możliwych osłabień w kadrach wybranych drużyn. Później analizujemy historię ich bezpośrednich starć, a całe zamieszanie kończy się na weryfikacji aktualnej dyspozycji każdej z ekip.

Pytania o typy Premier League

Gdzie obstawiać Premier League?

Lista legalnych bukmacherów w Polsce jest bardzo długa. Wiemy jednak z doświadczenia, że najkorzystniej zawierać zakłady u takich podmiotów jak Betclic, Fortuna, STS oraz Superbet.

Czy Premier League typy są łatwe?

Zdecydowanie nie. Wbrew pozorom angielska ekstraklasa jest bowiem bardzo nieprzewidywalną ligą. Co prawda drużyny należące do ścisłej czołówki zmieniają się stosunkowo rzadko, ale starcia pomiędzy pozostałymi ekipami bardzo często kończą się sensacyjnymi rozstrzygnięciami.

Czy na Premier League kursy są wysokie?

Jeśli dokona się wyboru odpowiedniego bukmachera, to oczywiście, że tak. Po analizie ofert kilkudziesięciu firm działających na rodzimym rynku wiemy już doskonale, że to Betclic, Fortuna, STS, a także Superbet oferują zdecydowanie najwyższe przeliczniki na najpopularniejsze wydarzenia.