Premier League typy na 9. kolejkę (21-23.10.2023)

Za moment rozpocznie się kolejna seria gier najpopularniejszych rozgrywek ligowych na świecie. Pora zatem na Premier League typy. Sprawdźcie, jakie ciekawe zakłady postanowiliśmy przygotować dla Was tym razem.

Premier League typy

Nie trzymamy Was już dłużej w niepewności. Oto Premier League typy dotyczące spotkań 9. kolejki ligowej:

Liverpool – Everton typy

Tak się składa, że najbliższa seria gier w Premier League będzie obfitowała w kilka naprawdę ciekawych spotkań. Już na starcie sobotnich zmagań oko w oko staną popularni The Reds oraz Everton. Stawką będzie rzecz jasna miano najlepszej drużyny piłkarskiej w Liverpoolu. Naturalnie to podopieczni Jurgena Kloppa mają większe szanse na końcowy sukces. Zakładanie się o ich końcowe zwycięstwo to jednak proces zdecydowanie mało opłacalny. Polecamy zatem przyjrzeć się nieco bliżej propozycjom związanym z ilością żółtych kartek. Na Anfield będzie z pewnością gorąco, a to akurat napomnieniom od arbitrów sprzyja wyjątkowo.

Chelsea – Arsenal typy

Kibice w angielskiej stolicy byli w przeszłości przyzwyczajeni raczej do tego, że ich najlepszym towarem eksportowym na europejskie boiska jest ekipa Chelsea. W ostatnich latach w tym aspekcie zmieniło się jednak bardzo wiele. Duża w tym zasługa Mikela Artety, który z “wuefisty” stał się trenerem z prawdziwego zdarzenia. Dowodzony przez niego Arsenal kolejny sezon z rzędu zdaje się mieć spory apetyt na duży sukces. Nie stanie on się oczywiście faktem, gdy Kanonierzy nie będą notowali po drodze cennych zwycięstw. Przeciwko rywalowi zza miedzy muszą więc zaprezentować się naprawdę solidnie. Jeśli tak się stanie, to do realizacji celu będą mieli już o jeden krok mniej.

Aston Villa – West Ham typy

O ile dyspozycja Aston Villi w bieżących rozgrywkach nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem, o tyle postawa West Hamu już zdecydowanie tak. Młoty jeszcze parę miesięcy wcześniej notowały fatalny finisz kampanii i wiele wskazywało na to, że David Moyes może powoli rozglądać się za nową pracą. Po wakacyjnej przerwie wszystko uległo jednak diametralnej zmianie. W tej chwili różnica punktowa pomiędzy The Hummers oraz zespołem z Birmingham wynosi jedynie dwa oczka. Nie mamy pojęcia, ile punktów będzie sięgała w ten niedzielny wieczór, ale emocji na Villa Park zabraknąć raczej nie powinno.

Jak tworzymy Premier League typy?

Schemat powstawania typów jest bardzo prosty. Na początek odbywa się analiza terminarza najbliższej serii gier. Później pośród wszystkich dziesięciu spotkań wybieramy trzy naszym zdaniem najciekawsze. Następnie rozpoczyna się rozbieranie każdego z meczów na tzw. czynniki pierwsze. Oprócz weryfikacji aktualnej formy drużyn przyglądamy się również ich sytuacji kadrowej, atmosferze wewnątrz zespołu, a także historii bezpośrednich starć. To wszystko sprawia, że zapewniamy Wam jedne z najlepszych typów w sieci.