Premier League typy, kursy i zakłady na ligę angielską

Tak atrakcyjnego sezonu w angielskiej ekstraklasie, jak ten właśnie trwający nie było już od kilku dobrych lat. Absolutnie nie dziwi nas więc fakt, że Premier League typy cieszą się aż tak znaczącą popularnością. Sprawdźcie, o co warto zakładać się z bukmacherem w kontekście najlepszej ligi świata.

Premier League typy bukmacherskie

Najwięcej widzów na całym świecie, największe wpływy z tytułu praw telewizyjnych oraz najwyższe kontrakty. W Premier League wszystko jest “naj”. Imponująca kreatywność ligowych włodarzy do spółki z wielką zasobnością portfeli u właścicieli tamtejszych klubów dają już od bardzo długiego czasu bardzo wymierne efekty.

Obstawiający mają tego świadomość, dlatego też Premier League typy bardzo często znajdują się na ich kuponach. Kiedyś głównie pod postacią zakładów na liczbę żółtych bądź czerwonych kartek, a teraz w formie propozycji na liczbę goli czy też strzelców bramek oraz asystujących.

Typy na Premier League

Jeśli wierzycie w powodzenie konkretnego scenariusza i nie boicie się zamrozić swoich środków na nieco dłuższy czas, to długoterminowe typy na Premier League są właśnie dla Was. Oto jakim opcjom naszym skromnym zdaniem warto się przyjrzeć w pierwszej kolejności:

Premier League typy na zwycięzcę

W grze o piłkarskie mistrzostwo Anglii pozostaje już właściwie wyłącznie dwie ekipy. Bukmacherzy o dziwo nieco bardziej wierzą w wygraną The Citizens, ale tuż za ich plecami znajdują się aktualni liderzy tj. londyński Arsenal:

 1. Manchester City – 1.45
 2. Arsenal – 2.60

Obstaw tutaj

Premier League typy na króla strzelców

Ogromna przewaga Erlinga Haalanda nad pozostałymi zawodnikami właściwie zamyka nam temat rywalizacji o koronę króla strzelców. Jeśli jednak Norweg nabawiłby się poważnej kontuzji, to kto mógłby zastąpić go na strzeleckim tronie? Nazwisk jest przynajmniej kilka:

 1. H. Kane – 60.00
 2. I. Toney – 200.00
 3. M. Rashford – 700.00
 4. G. Martinelli – 1250.00
 5. M. Salah – 1500.00

Obstaw tutaj

Premier League typy na spadek z ligi

Jest przynajmniej kilku solidnych kandydatów do rozpoczęcia kolejnej kampanii na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Kto ma na to największe szanse? Oto krótkie zestawienie wprost z oferty Betfan:

 1. Southampton – 1.07
 2. Nottingham – 1.28
 3. Leicester – 1.83
 4. Everton – 2.00
 5. Leeds – 3.50

Obstaw tutaj

Premier League typy
fot. Icon Sport

Najlepsi bukmacherzy i bonusy na Premier League

Bukmacherzy
Bonusy
Odbierz swoją ofertę

1.Superbet

najlepsi bukmacherzy to SUPERBET

🎁Bonus - do 3754 zł

✅Załóż konto z kodem - LUBSUPER

 

ODBIERZ BONUS

2.BetclicNajlepsze strony bukmacherskie BETCLIC

🎁Bonus - cashback do 200 zł

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

 

ODBIERZ BONUS

3.STSSTS

🎁Bonus - do 1660 złotych
✅Załóż konto z kodem - STSMAX

ODBIERZ BONUS

4.Fortunanajlepsi bukmacherzy to Fortuna

🎁Bonus - do 630 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

ODBIERZ BONUS

5.Betfannajlepsi bukmacherzy online BETFAN

🎁Bonus - do 300 zł złotych

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

 

ODBIERZ BONUS

Premier League zakłady – co można obstawiać?

Choć tego rodzaju propozycja jest jedną z najczęściej wybieranych, to Premier League typy na zwycięzcę spotkania to tylko jedne z wielu głównych zakładów. Czego dotyczą pozostałe? O tym w paru słowach poniżej.

Zakłady na zwycięzcę meczu

Zadaniem obstawiającego jest wskazanie, kto wyjdzie zwycięsko z danego spotkania. Typuje się wygraną gospodarzy (1), gości (2) bądź też remis (X).

Zakłady na liczbę bramek

Wśród typujących Premier League zakłady na liczbę bramek cieszą się niesłabnącą popularnością. Są zespoły, które zdobywają ich całe mnóstwo, ale też takie, którym sprawia to ogromną trudność. Warto to dokładnie przeanalizować.

Zakłady na połowy

Wybrany zespół bardzo często rozstrzyga na swoją korzyść pierwszą odsłonę zmagań? Należy mieć to na uwadze, umieszczając na swoim kuponie zakłady dotyczące wydarzeń w obrębie konkretnej połowy meczu.

Zakłady BTTS

Pojęcie BTTS jest zwrotem pochodzącym z języka angielskiego. W wolnym tłumaczeniu oznacza “obie drużyny strzelą” (both team to score). Ze względu na sporą ilość bramek padającą na angielskich boiskach podobne Premier League typy zajmują nadrzędne miejsca w ofertach bukmacherskich.

Zakłady over/under

Typy na Premier League związane z mniejszą lub większą liczbą bramek, kartek bądź rzutów rożnych? Jeśli dokonaliście dogłębnej analizy poczynań upatrzonego zespołu, to takiego rodzaju zakład może być naprawdę dobrą alternatywą.

Zakłady z handicapem

Czy w Premier League kursy na zakłady z handicapem są warte uwagi? Musicie sprawdzić to sami.

Premier League typy
Icon Sport

Pozostałe zakłady

Czy istnieją jakieś inne zakłady bukmacherskie Premier League? Ależ oczywiście! Oferta sporej części firm potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jeśli nie sprawdzicie tego na własnej skórze, to raczej się o tym nie przekonacie.

Zakłady długoterminowe

Gdy lubicie nieco dłuższe analizy i skrupulatne notowanie wszystkich za i przeciw to idealną opcją dla Was mogą być długoterminowe typy Premier League. Można w nich wskazać m.in. swój wymarzony układ sił na podium czy też kandydatów do udziału w europejskich pucharach lub też spadku na zaplecze najwyższej angielskiej klasy rozgrywkowej.

Premier League kursy bukmacherskie

Jedną z głównych zasad dobrego typera jest to, aby porównywać oferty związane z konkretnymi rozgrywkami. Mowa tu także o Premier League. Kursy bukmacherskie na wybrane wydarzenia mogą się bowiem znacznie różnić. Najlepiej znaleźć więc tę firmę, której propozycje będą Wam odpowiadać zdecydowanie najbardziej.