Przemysław Tytoń w jedenastce kolejki!

Przemysław Tytoń w jedenastce kolejki!

W poniedziałkowy wieczór drużyna Elche pokonała na wyjeździe Eibar 1:0. Bramkarz z Zamościa rozegrał kapitalny mecz i zachował czyste konto. Drużyna Przemysława Tytonia dzięki temu zwycięstwu znajduję już się cztery punkty nad strefą spadkową.

Przemysław Tytoń i Jonathas poprowadzili swój zespół do drugiego z rzędu zwycięstwa w Primera Division. Drużyna Elche wygrała 1:0 z Eibar, a decydującą bramkę zdobył wspomniany Jonathas. Bramkarz z Zamościa zanotował natomiast 7 udanych interwencji i zachował czyste konto. Goalkeeper został doceniony przez wszystkie hiszpańskie dzienniki. “Bohater”, “Tytan”, “Szalenie skuteczny” to tylko niektóre z określeń cytowanych w tamtejszych mediach. Polak był bezbłędny w swoich interwencjach niezależnie czy strzelano z dystansu czy z bliska. Warto też wspomnieć, że serwis WhoScored wyróżnił Tytonia w szczególny sposób, umieszczając go w jedenastce kolejki Primera Division oraz 5 najsilniejszych lig w Europie.

Dzięki tej wygranej drużyna Tytonia oddaliła się od strefy spadkowej na cztery punkty. W trzech ostatnich spotkaniach Elche zdobyło sześć punktów i straciło tylko jedną bramkę. Polak zanotował także czyste konto w wygranym meczu z Rayo Vallecano 2:0. Ostatnim zawodnikiem, który pokonał bramkarza z Zamościa był Jhon Cordoba z Granady.

Już w następny weekend o zachowanie czystego konta wychowankowi Hetmana Zamość będzie niezwykle trudno. Drużyna Elche na własnym boisku będzie podejmowała Real Madryt. Czy Polak powstrzyma Cristiano Ronaldo i spółkę?

0 0 vote
Article Rating