PSG – Clermont typy, kursy i zapowiedź (3.06.2023)

W ramach 38. kolejki francuskiej Ligue 1 dojdzie do konfrontacji Paris Saint-Germain z ekipą Clermont. Przed tym spotkaniem prezentujemy wyśmienite PSG – Clermont typy. Co przeczuwamy w kontekście tego pojedynku?

Paris Saint-Germain – Clermont typy i przewidywania

Zanim szczegółowo omówimy nasze Paris Saint-Germain – Clermont typy, musimy oczywiście zerknąć na aktualną sytuację w tabeli najwyższej francuskiej klasy rozgrywkowej. Liderem jest Paris Saint-Germain. Ta ekipa uzbierała 85 punktów, co jest efektem 27 wygranych meczów, czterech remisów, a także sześciu porażek.

PSG - Clermont typy

Ekipa Clermont zajmuje natomiast ósmą lokatę. Póki co wywalczyła 56 “oczek”. 16-krotnie wygrywała, osiem razy dzieliła się punktami i 13-krotnie musiała przełykać gorycz porażki.

Na pewno faworytem meczu, który odbędzie się 3 czerwca 2023 roku, jest ekipa paryżan. Wątpliwe, że Clermont zdoła tutaj sprawić jakąś niespodziankę. Wygrana paryskiej drużyny jest praktycznie pewna.

A co z tymi naszymi typami? Przeczuwamy, że gole nie będą padać z obu stron. Dlaczego właśnie tak? Tutaj kierowaliśmy się nade wszystko faktem, że w dwóch z trzech ostatnich meczów tych dwóch ekip tylko jedna z nich zdobywała bramki. To bardzo wymowne.

Poza tym uważamy, że padną tutaj maksymalnie trzy bramki. W tym przypadku wzięliśmy pod uwagę to, iż w dziesięciu ostatnich meczach wyjazdowych drużyny Clermont padały maksymalnie trzy gole.

PSG – Clermont ostatnie wyniki

Jak ostatnimi czasy radziły sobie te dwie ekipy? PSG unikało porażek, natomiast Clermont zaliczało zarówno lepsze, jak i słabsze występy.

Ostatnie mecze Paris Saint-Germain

  • Strasbourg – PSG 1:1
  • Auxerre – PSG 1:2
  • PSG – AC Ajaccio 5:0

Ostatnie mecze Clermont

  • Clermont – Lorient 2:0
  • Brest – Clermont 2:1
  • Clermont – Lyon 2:1

PSG – Clermont bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni mecz z udziałem tych dwóch ekip miał miejsce 6 sierpnia 2022 roku. Wówczas Paris Saint-Germain wygrało 5:0.

  • Clermont – PSG 0:5
  • Clermont – PSG 1:6
  • PSG – Clermont 4:0

Wcześniej ekipa PSG również pewnie pokonała Clermont – było 6:1. Jeszcze prędzej paryska drużyna rozprawiła się z tym rywalem w stosunku 4:0.

PSG – Clermont kursy bukmacherskie

Warto poznać PSG – Clermont typy bukmacherów na to spotkanie. Zdecydowanie większe szanse na odniesienie triumfu eksperci dają drużynie gospodarzy. Paryżanie powinni wygrać ten mecz bez większego problemu.

Gdzie oglądać PSG – Clermont? Transmisja

To już ostatnia kolejka rywalizacji w ramach Ligue 1, co sprawia, że Eleven Sports zaplanowało dość nietypową transmisję. Prowadzony będzie łączony przekaz live z 38. kolejki najwyższej francuskiej klasy rozgrywkowej.

Najważniejsze fragmenty spotkania PSG – Clermont będzie można więc oglądać na antenie Eleven Sports 4. Przy okazji będziesz również wiedzieć, co istotnego dzieje się na innych stadionach.

A kiedy w ogóle dojdzie do starcia Paris Saint-Germain – Clermont? Ten mecz został przewidziany na 3 czerwca 2023 roku. Pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się o godzinie 21:00. Wiesz już zatem, o której PSG – Clermont początek rywalizacji.