PSG – Montpellier typy i zakłady na Ligue 1 (13.08.2022)

Paryski walec doszczętnie zniszczył w pierwszej kolejce ekipę z Clermont. Czy podobny los czeka także popularnych La Paillade? PSG – Montpellier typy i zakłady na Ligue 1.

PSG – Montpellier typy warte uwagi

O tym, jakie PSG – Montpellier zakłady należy brać tym razem pod uwagę, przeczytacie w kilku poniższych akapitach:

Formalność

Charakterystyczne dla Les Parisiens jest ostatnio to, że próbują oni zdominować swoich rywali już w początkowych fragmentach spotkań. Zjawisko to wydaje się dość naturalne, gdy weźmiemy pod uwagę potencjał, jakim dysponują aktualni piłkarscy mistrzowie Francji. PSG – Montpellier typy na co najmniej dwa gole w pierwszej odsłonie rywalizacji mają więc bardzo solidne podstawy. Jeśli dodamy do tego fakt gry na własnym obiekcie, to taka propozycja zdaje się być wręcz skrojona do Christophera Galtiera i jego podopiecznych.

psg-montpellier-typy

Główny zarzut kierowany w stronę Lionela Messiego na przestrzeni poprzedniej kampanii dotyczył jego dorobku bramkowego. Już w pierwszym z meczów nowych rozgrywek Argentyńczyk aż dwukrotnie zdołał pokonać golkipera Clermont. Mamy nieodparte wrażenie, że worek z bramkami rozwiązał się więc na dobre. Dorzucenie kolejnego gola w meczu z Montpellier powinno być zatem tylko formalnością.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Montpellier – PSG 0:4
  • PSG – Montpellier 2:0
  • Montpellier – PSG 2:3

Historia bezpośrednich potyczek jasno wskazuje na to, kto jest faworytem tej sobotniej rywalizacji. Jeśli mielibyśmy typować, to dużo bardziej prawdopodobne wydaje się powtórzenie wyniku z ostatniego meczu wyjazdowego, aniżeli rezultatu poprzedniej batalii na Parc des Princes.

Ostatnie spotkania PSG

  • Clermont – PSG 0:5
  • PSG – Nantes 4:0
  • G-Osaka – PSG 2:6

Wysoka wygrana z nową drużyną Mateusza Wieteski nie była raczej wielkim zaskoczeniem. Montpellier przynajmniej z pozoru sprawia wrażenie ekipy o nieco wyższym poziomie od Les Lanciers. Czy będzie to miało potwierdzenie na boisku? Czas pokaże.

Ostanie mecze Montpellier

  • Montpellier – Troyes 3:2
  • Crystal Palace – Montpellier 4:2
  • Montpellier – Toulouse 4:5

Pasmo kolejnych porażek zostało przerwane w najbardziej pożądanym momencie, a więc w pierwszym meczu nowego sezonu. Kontynuacja tej passy jest jednak wręcz niemożliwa. Paryżanie to rywal, którego będą w stanie pokonać tylko najsilniejsi.

Kiedy i o której PSG – Montpellier?

Oficjalne rozpoczęcie tego meczu powinno nastąpić punktualnie o godz. 21:o0 w dniu 13 sierpnia 2022 roku.

Gdzie oglądać PSG – Montpellier?

Ze spotkania PSG – Montpellier transmisja będzie dostępna na antenach dwóch stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal + Sport 2 oraz Eleven Sports 2.

Fani futbolu w wydaniu niemieckim z szerokim uśmiechem na ustach przyjmą na pewno nasza krótką analizę potyczki pomiędzy Freiburgiem a Borussią Dortmund.