PSG – Rennes typy i kursy (19.03.2023)

Na obiekt aktualnego lidera Ligue 1 przyjeżdża tym razem zespół popularnych Czerwono-czarnych. Kto i dlaczego powinien zakończyć tę rywalizację w charakterze zwycięzcy? Rzućcie okiem na nasze PSG – Rennes typy oraz kilka słów analizy.

PSG – Rennes typy i przewidywania

Jeszcze dwa czy też trzy sezony temu, co najmniej kilka bramek w bezpośrednich potyczkach PSG z Rennes było absolutną normą. Rzadko zdarzało się, żeby w takich starciach padało mniej niż trzy gole. W tej oraz poprzedniej kampanii obydwie ekipy spuściły jednak nieco z tonu.

Okres nieco słabszej gry Les Parisiens w połączeniu z walką podopiecznych Bruno Génésio o zajęcie miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach może pozwolić wrócić do starych zwyczajów. Nie jesteśmy przekonani, czy kibice zgromadzeni na Parc des Princes rzeczywiście będą świadkami wielkiej kanonady, ale PSG – Rennes typy na przynajmniej jedno trafienie po każdej ze stron powinny zostać pokryte bez najmniejszych problemów.

psg-rennes-typy

Podczas gdy groźna kontuzja eliminuje Neymara z dalszej części sezonu, a Leo Messi stroi fochy na treningach, to jest wciąż w szeregach paryżan ten jeden gracz, który cały czas trzyma swój niebotycznie wysoki poziom. Mowa tu oczywiście o Kylianie Mbappe.

24-latek dzielnie walczy z Jonathanem Davidem z Lille o koronę króla strzelców francuskiej ekstraklasy. Perspektywa kolejnej takiej statuetki do kolekcji działa na pewno na wychowanka AS Bondy mobilizująco. Sztuka pokonania golkipera Les Rouges et Noirs nie jest co prawda w trwającej kampanii zbyt prosta, ale zawodnik o takich umiejętnościach jak Mbappe powinien to zrobić bez najmniejszych problemów.

PSG – Rennes ostatnie wyniki

Powrót do ligowej rzeczywistości po odpadnięciu z Champions League był w konaniu paryżan dość niemrawy. Gdyby nie gol Kyliana Mbappe w doliczonym czasie gry, to ekipa z francuskiej stolicy zaliczyłaby w ostatnim meczu wstydliwy remis. Tak się składa, że równie kiepsko prezentował się zespół Rennes. Mając na uwadze te rezultaty jakichś wielkich fajerwerków na Parc des Princes byśmy się raczej nie spodziewali.

Ostatnie mecze PSG

  • Brest – PSG 1:2
  • Bayern – PSG 2:0
  • PSG – Nantes 4:2

Ostatnie mecze Rennes

  • Auxerre – Rennes 0:0
  • Rennes – Marsylia 0:1
  • Nantes – Rennes 0:1

PSG – Rennes bezpośrednie mecze

  • Rennes – PSG 1:0
  • PSG – Rennes 1:0
  • Rennes – PSG 2:0

W niedalekiej przeszłości batalie PSG – Rennes jednoznacznie kojarzyły się ze sporą ilością goli. W minionych latach tendencja ta uległa widocznej zmianie. Jako zadeklarowani fani ofensywnej i wesołej odmiany futbou bardzo chcielibyśmy powrotu tych dawnych czasów. Wszak piłka nożna bez bramek traci co najmniej 50% ze swojego piękna.

PSG – Rennes kursy bukmacherskie

Kilka chwil po lekturze sekcji PSG – Rennes typy pora zapoznać się z kursami bukmacherskimi na ten pojedynek:

Gdzie oglądać PSG – Rennes? Transmisja

Relację na żywo z tego spotkania zapewniają stacje Eleven Sports 4 oraz Canal + Sport 5. O której PSG – Rennes? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 17:05 w dniu 19 marca bieżącego roku.